Forever Clear BBL™ система для лікування акне

Система широкосмугового світла BBL для процедур Forever Clear BBL, лікування акне без медикаментів. Продаж, навчання та сервісне обслуговування в Україні.

ForeverClear BBL Logo

Технологія Forever Clear використовує двокроковий покращений протокол для лікування акне.

Ви пробували численні методи, щоб домогтися контролю над висипаннями акне? Сьогодні з технологією Forever Clear BBL медикаментозне лікування можуть піти у минуле. Навіщо витрачати час і ризик побічних ефектів, коли ви можете отримати більш чисту шкіру, як правило, всього за кілька коротких процедур.

Forever Clear BBL - це ультрасучасне лікування вугрової хвороби, що використовує силу світла для комфортного та ефективного очищення шкіри від висипань акне без використання кремів та медикаментів. BBL - це найпотужніший у світі пристрій IPL (Intense Pulsed Light), який робить у шкірі глибокий вплив, стимулює та відновлює працездатність клітин шкіри, в результаті шкіра очищається від висипань, набуває здорового та сяючого вигляду.

Крок 1

Спочатку шкіра обробляється СИНІМ світлом BBL, щоб усунути бактерії, що спричиняють висипання акне.

Крок 2

Потім шкіра обробляється ЖОВТИМ світлом BBL, щоб зменшити запалення та пов'язане з акне почервоніння, щоб дати вам здорову, сяючу шкіру.

Крок 3

Для посилення ефекту шкіру потім обробляють SkinTyte II™ за допомогою ІНФРАКРАСНОГО світла швидкими, м'якими імпульсами, щоб ініціювати природні процеси репарації.

Для закріплення досягнутих результатів, дотримуйтесь вашого індивідуального плану лікування, включаючи додаткові та подальші процедури, а також домашній догляд за шкірою, щоб ваша шкіра залишалася чистою та здоровою.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний