Компанія Sciton

Sciton Inc., Palo Alto, Каліфорнія, США, заснована в 1997 р. і прагне надавати найкращі у своєму класі лазерні системи та системи широкосмугового світла.

Компанія Sciton була заснована з метою розробки та виробництва високотехнологічних лазерів і систем широкосмугового світла для естетичної медицини. Вже за десять років своєї діяльності кожна методика компанії Sciton стала стандартом у своєму класі.

 

Корпоративний профіль

Місія компанії Sciton (Сайтон) - виробництво систем, що лідирують за технічними та експлуатаційними характеристиками, що пропонують безпрецедентну продуктивність, ефективність та швидкість, що надає лікарям незрівнянні можливості, надзвичайну надійність та довговічність для вирішення реальних проблем пацієнтів.

Наш сервіс не обмежується тільки розробкою та продажем лазерного обладнання, це також клінічне навчання лікарів, постійне підвищення їх кваліфікації, маркетингова підтримка, розробка та забезпечення клінік новими лазерними модулями та технологіями для підвищення якості обслуговування пацієнтів та успішного ведення бізнесу.

>

Підрозділ технічної підтримки та сервісу завжди готовий задовольнити запити наших клієнтів.

Наш флагман - система JOULE™ є підтвердженням курсу компанії на створення високоякісних платформ, що розширюються, які працюють без додаткових витратних матеріалів і можуть проводити широкий спектр неінвазивних та малоінвазивних косметичних процедур. JOULE™ дозволяє лікарям налаштовувати систему на одну або кілька процедур одночасно. Така економічно вигідна платформа задовольняє найвищі вимоги процедур та якості, і може бути оптимально налаштована під індивідуальні потреби клініки для ефективного та раціоналоного використання інвестицій, на відміну від інших лазерних систем.

У результаті системи Sciton стали золотим стандартом у лазерних технологіях.

Sciton має широку мережу дистрибуції у всьому світі та США, а також мережу дистриб'юторів більш ніж у 45 країнах.

Sciton має сертифікати ISO 13485 та виробляє лазерне обладнання відповідно до вимог FDA.

Історія компанії

 

Sciton, Inc., розташована в Palo Alto, California. Це приватна компанія, яка виготовляє лазерне обладнання. Заснована в 1997 Джеймсом Хобартом (James Hobart, Ph.D.) та Денієлом Негус (Daniel Negus, Ph.D.), які покинули Coherent Medical (найбільшу у світі компанію з виробництва лазерів), щоб заснувати фінансово незалежну компанію з виробництва лазерного обладнання .

Компанія Sciton була створена з ідеєю на довгострокові результати і тішить як пацієнтів, так і лікарів. Інновація Sciton, від ербієвих лазерів до технології подвійної флеш-лампи, допомогла вирішити проблеми існуючих методик за рахунок підвищення ефективності, мінімізації простоїв та покращення результатів процедур.

Sciton пропонує більш вигідні можливості для бізнесу з навчанням, освітою та сервісною підтримкою. Широкий асортимент методик вирішує естетичні та медичні завдання методиками, недоступними іншим виробникам - і все це завдяки єдиній платформі, яка дозволяє пропонувати кілька процедур з однією інвестицією та невеликими додатковими надбудовами.

Сьогодні Sciton продовжує зростати як компанія, що повністю належить співробітникам, пропонуючи новинки естетичної медицини, як лікарям, так і пацієнтам.

Авантмед офіційний представник Sciton в Україні

Компанія Авантмед є ексклюзивним представником Sciton в Україні, здійснює прямі поставки, клінічне навчання, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Лазерне обладнання Sciton сертифіковане в Україні як виріб медичного призначення та відповідає всім вимогам Міністерства Охорони Здоров'я України для медичної техніки.

Контакти Авантмед

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний