ClearScan ALX™ олександритовий лазер для епіляції

Александритовий лазер для епіляції, видалення судин та пігментних плям; ідеальна якість епіляції завдяки сканеру. Продаж, навчання, сервіс.

Представляємо ClearScan ALX - нова ера лазерної епіляції з високою ефективністю та комфортом для пацієнта.

ClearScan ALX олександритовий лазер Sciton

Огляд технології CleaScan ALX

Олександритовий лазер ClearScan ALX 755 нм добре зарекомендував себе у процедурах лазерної епіляції. Багато естетисти воліють використовувати для епіляції саме цю довжину хвилі. ClearScan ALX, завдяки технологіям Sciton, що підвищує комфорт і швидкість процедур буде гідно оцінений фахівцями та пацієнтами. ClearScan ALX пропонує оптимальну довжину хвилі лазера для перманентного видалення волосся, видалення судин видалення пігментних плям.

Область клінічного застосування

Олександритовий кристал випромінює довжину хвилі 755 нм, яка добре поглинається меланіном та гемоглобіном. Донедавна олександритові лазери через низьку потужність (до 40 Дж/см²) і короткий нерегульований імпульс (3-5 мс) застосовувалися тільки для видалення волосся, потужності лазерної енергії було недостатньо, щоб видаляти патологічно змінені судини. Висока потужність лазера ClearScan ALX (до 140 Дж/см²) та можливість регулювати довжину імпульсу від 5мс до 200мс дозволяє безпечно та ефективно виконувати перманентну лазерну епіляцію, видаляти патологічно змінені судини, доброякісні судинні пухлини та пігментні плями (добро). >

Показання

  • видалення телангіектазій (купероз)
  • рубінові тільця
  • судинні зірочки
  • гемангіоми
  • венозні сіточки
  • епіляція
  • пігментні плями

Наука + технології

Завдяки сканеру із вбудованою системою охолодження шкіри ClearScan ALX дозволяє лікарю робити високоякісну епіляцію без особливих зусиль. Сканер автоматично обробляє велику поверхню шкіри без перепусток та нашарування спалахів лазера. Потужна система охолодження шкіри робить процедуру комфортною та безпечною. Інші олександритові лазери не мають сканер і не можуть запропонувати пацієнтові таку високу якість процедури, як ClearScan ALX.

Відсутність витратних матеріалів

На відміну від інших олександритових лазерів, ClearScan ALX не вимагає змінних насадок, складних систем охолодження та інших витратних матеріалів. Лазерна епіляція виконується по прозорому гелю для покращення теплопровідності та оптичних властивостей шкіри.

Лазерна епіляція

Перманентна лазерна епіляція - видалення небажаного волосся та припинення його подальшого зростання шляхом селективного впливу лазерами на меланін волосяних цибулин та волосся.

Видалення судин

Видалення судин - довжина хвилі 755 нм добре поглинається гемоглобіном. Лазер ClearScan ALX може регулювати тривалість імпульсу в широкому діапазоні: від 3 до 200мс, що дозволяє видаляти судинні патології - винні плями, телеангіектазії, розацеа, вени ніг, судинні зірочки, рубінові тільця.

Видалення пігментних плям

Пігментні плями - гарне поглинання меланіном дозволяє використовувати лазер ClearScan ALX для видалення пігментних плям.

 

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний