Контурування підборіддя та шиї

Процедура лазерного ліполізу Allura - швидке контурування підборіддя та шиї з одночасним ліфтингом шкіри. Безпечно та без тривалої реабілітації.

Швидке контурування підборіддя та шиї

Швидке зменшення жиру та скорочення¹ шкіри за одну мікроінвазивну процедуру з мінімальною реабілітацією.

Ідеальний вибір для пацієнтів, які чекають на процедуру:

  • Мінімальний відновлювальний період
  • Практично миттєвий видимий результат
  • Амбулаторна процедура
  • Невдалий досвід з неінвазивними процедурами
  • Точне контурування у важких анатомічних зонах
  • Альтернатива хірургії (міні-ліфтінг)
  • Ефективна процедура для зон з малим вмістом жирової тканини, середньою та вираженою в'ялістю шкіри

¹За рахунок коагуляції м'яких тканин.

Рекомендовані методики

 

Лазерний ліполіз – це ліполіз (руйнування жирових клітин) за допомогою енергії лазера (LAL, Laser-assisted lipolysis). Лазерний ліполіз заснований на принципі селективного фототермолізу, коли енергія лазерного випромінювання поглинається жировими клітинами та перетворюється на теплову енергію. Лазерне випромінювання передається жировим клітинам через лазерне волокно. В результаті жирові клітини поглинають цю енергію та розриваються (лазерний ліполіз), зменшуючи в обсязі жирові відкладення.

Під час лазерного ліполізу більшість жирової тканини видаляється. В результаті залишається надлишок шкіри, що може зіпсувати естетичний результат процедури, коли "обсяги" будуть зменшені, а замість них з'явиться надлишок шкіри, що звисає.

Тому компанія Sciton розробила лазерну систему ALLURA™, яка руйнує жирові клітини і водночас прогріває дерму (глибокий шар шкіри) зсередини. В результаті відбувається скорочення надлишку шкіри – ліфтинг. Такий ефект досягається завдяки синхронній роботі двох лазерів.

Енергія лазера при ліпосакції доставляється через тонкий світловод під шкіру в жирову клітковину. Хромофором є вода, в результаті прогрівається підшкірна жирова клітковина та дерма. Глибокий шар дерми прогрівається на 5-8 ° С вище ніж поверхня шкіри. Ліфтинг шкіри забезпечується за рахунок прогріву до температури 40-42 ° С.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний