Forever Young BBL™

BBL для процедур Forever Young BBL – єдина система, яка, згідно з клінічними дослідженнями, змінює експресію генів, уповільнює старіння шкіри.

Forever Young BBL логотип Sciton

Forever Young BBL - єдина система, яка згідно з клінічними дослідженнями, змінює експресію генів, пов'язаних зі старінням, довголіттям і збільшенням тривалості життя. Завдяки регулярним процедурам Forever Young BBL ваша шкіра буде виглядати чистішою, гладкішою і набагато молодшою.

Зупиніть годинник старіння шкіри

Forever Young BBL - це інноваційна технологія, яка завдяки впливу широкосмугового світла видимого та інфрачервоного діапазону коригує ознаки старіння та пошкодження від сонця, надаючи шкірі молодого та сяючого вигляду.

Forever Young BBL коригує різні проблеми шкіри, такі як пігментні плями, ластовиння, почервоніння, дрібні судини та багато іншого. Процедура може проводитись на різних ділянках тіла. Нова методика BBL HERO™ дозволяє обробити все тіло за 10-15 хвилин!

Профілактика вікового старіння клітин шкіри

Система BBL є єдиною системою із клінічно доведеною ефективністю при віковому старінні шкіри. Згідно клінічним дослідженням Стенфордського університету, регулярні процедури Forever Young BBL здатні уповільнювати старіння клітин генетично, роблячи їх функціонально активними, подібно клітинам у молодому віці. Після регулярних процедур BBL пацієнти виглядають на 9 років молодше за своїх однолітків.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний