Система BBL™ для корекції проблем шкіри

Система BBL для корекції ластовиння, пігментних плям та сонячне лентиго, розширених судин на обличчі та розацеа, лікування акне, підвищення пружності шкіри.

Беспокоять ластовиння, пігментні плями або розацеа? Вони негативно відображаються на вашому іміджі та роблять вас старшими? З BBL™ ці проблеми відійдуть у минуле!

BBL встановлює   нові стандарти лікування

BBL встановлює новий стандарт у лікуванні шкірних патологій, пов'язаних зі старінням, висипаннями акне, втратою пружності шкіри, небажаним волоссям та фотоушкодженою шкірою під негативною дією ультрафіолету сонця.

BBL є найпотужнішим IPL (Intense Pulsed Light) на ринку. Він встановлює нові стандарти в лікуванні станів шкіри, пов'язаних зі старінням, активним способом життя та фотоушкодженням.

Світлова енергія, що випромінюється BBL, м'яко нагріває верхні шари шкіри. Тепло, що поглинається різними мішенями, стимулює регенерацію клітин шкіри. Ці процеси повернуть вашій шкірі її природну красу, зроблять її більш чистою, гладкою, сяючою та молодою.

Показання до процедур BBL

Енергія BBL дозволяє лікарю видаляти вікові пігментні плями та сонячне лентиго, судини на обличчі та багато інших проблем шкіри. Лікар може скласти індивідуальний план лікування відповідно до вашого типу шкіри та бажаних результатів. BBL вирішує такі проблеми шкіри:

  • Веснянки та пігментні плями
  • Дрібні судини та розацеа
  • Вікне
  • Шкіра, що старіє
  • Зниження пружності та тонусу шкіри

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний