Лікування акне лазерними методиками

Лікування акне - комплексне патогенетичне лікування лазерними методиками Sciton без медикаментів дозволить позбутися вугрових висипів і постакне.

Акне, вугрова хвороба – патологічний стан, що розвивається внаслідок порушення гормональної регуляції роботи сальних залоз, у результаті створюються сприятливі умови для розмноження пропіонобактерій (P. acnes). Виявляється у вигляді вугрових висипів (прищів) різного ступеня виразності на обличчі, шиї.

Лазерні методики лікування акне

Проблема лікування акне

На сьогоднішній день існує один-єдиний ефективний засіб для лікування вугрової хвороби - час.

Метою лікування вугрової хвороби є скорочення частоти та вираженості висипів.

Для цього, як правило, використовується комплексний підхід: дієта, правильний догляд за проблемною шкірою, корекція гормонального фону або підвищеної чутливості рецепторів до гормонів, зниження густоти секрету сальних залоз, відновлення прохідності пір, пригнічення бактеріальної флори вугрів тощо. Лікування лише одним із вищевказаних методів не буде ефективним при вугровій хворобі. Вугрова хвороба завжди потребує комплексного лікування.

Комплексний підхід до лікування вугрової хвороби

За допомогою лазерного обладнання Sciton лікар має можливість впливати на різні ланки патогенезу вугрової хвороби.

  1. MicroLasePeel - лазерний пілінг мікронної точності допоможе видалити надлишок відмерлих клітин епідермісу, які ускладнюють відтік сала із сальних залоз шкіри. На відміну від хімічних пілінгів та інших лазерних пілінгів, MicroLaserPeel не впливає на більш глибокі шари епідермісу та дерми. При цьому відсутня симптом "рикошету", коли у відповідь на грубу дію шкіра відповідає підвищеним утворенням клітин рогового шару. Лазер Sciton Contour TRL здатний видаляти клітини рогового шару з точністю до однієї клітини! Процедура добре переноситься та не викликає побічних явищ. 
  2. Forever Clear BBL з довжиною хвилі 420 нм селективно поглинається пропіонобактеріями і вбиває їх, що дозволяє успішно використовувати блакитний спектр у комплексному лікуванні вугрових висипань.
  3. ThermaScan - інфрачервоне випромінювання лазера з довжиною хвилі 1319 нм дозволяє здійснювати контрольований прогрів в субепідермальних шарах шкіри. Це покращує обмінні та імунні процеси у шкірі та сприяє регресії вугрових елементів.

Таким чином, процедури Sciton впливають на 3 основні патогенетичні ланки вугрової хвороби:

  1. Поліпшують прохідність уст сальних залоз (пор) і усувають застій секрету.
  2. Руйнують - пропіонобактерії.
  3. Стимулюють природні захисні сили організму.

Постакне - лікування лазером

У випадках постакне – шрамів на шкірі, що виникають після вугрової хвороби, з вираженими змінами рельєфу шкіри, рекомендується використовувати методики Contour TRL, ProFractional з довжиною хвилі 2940 нм. В особливих випадках, коли необхідно досягти швидких результатів, рекомендуємо методику з використанням гібридного фракційного лазера HALO. За допомогою фракційного омолодження ProFractional ми можемо боротися з глибокими дефектами шкіри, шляхом стимуляції синтезу власного колагену, що призводить до зменшення . Поверхневі постакне дефекти коригуються надточним лазером Contour TRL, який дозволяє з мікронною точністю впливати на поверхневий шар шкіри.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний