HALO™ - гібридний фракційний лазер

HALO™, перший у світі гібридний фракційний лазер (HFL), використовує неабляційні та абляційні довжини хвиль в одну й ту саму зону мікроскопічного впливу.

Відновлює сяйво шкіри ваших пацієнтів. Гарантує зростання вашого бізнесу.

HALO™, перший у світі гібридний фракційний лазер (HFL), зробив революцію у технологіях шліфування. HALO випромінює неабляційні та абляційні довжини хвиль в одну й ту саму зону мікроскопічного впливу, даючи пацієнту бажані результати, без дискомфорту чи реабілітації.

Огляд технології Halo

HALO, перший у світі гібридний фракційний лазер, випромінює неабляційні (1470 нм) і абляційні (2940 нм) довжини хвиль до однієї і тієї ж зони мікроскопічного впливу, щоб максимізувати результати і скоротити відновлювальний період. Нова технологія Sciton забезпечує спрямовані, відтворювані ефективні результати, які покращують стан шкіри при різних проблемах шкіри. Інтелектуальна технологія впливу лазерної енергією у поєднанні з динамічною термічною оптимізацією забезпечує точність, однорідність та безпеку процедури. Власники HALO люблять отримувати максимальну віддачу від своїх інвестицій, перевершуючи очікування своїх пацієнтів. Простота у використанні та комфорт під час процедури, HALO встановлює нові стандарти майбутнього лазерних шліфувань, завдяки безпечному та потужному впливу гібридним лазером. Будучи частиною мультимодульної платформи JOULE, що розширюється, HALO стане головним інструментом у практиці лікаря.

Особливості

Тривале перебування на сонці, активний спосіб життя та негативні фактори повсякденного життя призводять до видимих ​​ознак старіння шкіри, включаючи зморшки, зміну кольору, шрами та зниження тургору шкіри. Фракційне омолодження, будь то аблятивне або коагуляційне, дозволяє епідермісу швидко гоїтися, поки дерма залишається неушкодженою. Абляційне фракційне шліфування добре себе зарекомендувало, завдяки випаровуванню ділянок зістарілої шкіри з мінімальним термічним пошкодженням, з легкою та помірною реабілітацією. І навпаки, неабляційне фракційне шліфування викликає термічне пошкодження та коагуляцію тканин із меншою реабілітацією. Гібридний фракційний лазер HALO поєднує в собі абляційну та неабляційну довжини хвиль, що доставляють в одну й ту саму зону мікроскопічного впливу, щоб максимізувати клінічні результати та скоротити тривалість реабілітаційного періоду. HALO безпечний і ефективний, добре сприймається пацієнтами, завдяки вираженим результатам та короткому відновлювальному періоду.

Переваги HALO для лікарів

 • Процедура високої рентабельності та прибутковості
 • Відтворювані, передбачувані результати всього за 1-2 процедури
 • Легко виконувати та безпечно делегувати
 • Запрограмовані параметри для обличчя, шиї, декольте та рук
 • Всі фототипи шкіри за Фітцпатріком
 • Швидкі процедури з налаштуваннями щільності енергії

HALO переваги для пацієнтів

 • Більше комфортно, ніж традиційне фракційне шліфування
 • Швидке загоєння, пацієнти можуть завдавати макіяжу через 24 години
 • Короткий відновлювальний період, пацієнти можуть повернутися до роботи протягом кількох днів
 • Не вимагає оклюзійного пост-процедурного догляду
 • Помітне покращення протягом кількох тижнів

Пацієнти, які проходили процедури HALO, відчувають значне покращення зовнішнього вигляду текстури та пігменту. Вони можуть очікувати визначних результатів у 1-2 процедурах, тоді як більш стара негібридна технологія часто вимагає 5-6 процедур, щоб продемонструвати аналогічні зміни текстури, отримані від HALO з погляду корекції пігменту. Досвід пацієнтів HALO не має собі рівних: лікування надзвичайно комфортне, рекомендується тільки місцеве знеболювання (без нервових блоків), і пацієнти можуть наносити макіяж протягом 24 годин після процедури.

Клінічне застосування

Пацієнти після процедури HALO відзначають значне поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, текстури та пігментації.

Швидкі результати помітні вже після 1-2 процедур, тоді як стара негібридна технологія часто вимагає 5-6 процедур, щоб продемонструвати аналогічні зміни текстури, отримані від HALO.
Досвід пацієнтів HALO не має собі рівних: лікування надзвичайно комфортне, рекомендується тільки місцеве знеболювання (без нервових блоків), і пацієнти можуть наносити макіяж вже через 24 години після процедури.

HALO Покази

 • Зморшки та мімічні лінії
 • Сонячне лентиго/дисхромія
 • Текстура шкіри
 • Шліфування шкіри
 • Корекція шрамів (у тому числі шрамів постакне та стрії)
 • Ознаки старіння
 • Пігментні поразки
 • Покращує зовнішній вигляд шкіри при розширених порах
 • Медична дерматологія / Актинічний кератоз

HALO може виконувати процедури по всьому типум шкіри, на обличчі та тілі. Популярні процедури по тілу включають: шию, груди, кисті, руки та ноги.

HALO від Sciton встановлює стандарт майбутнього лазерного шліфування, надаючи безпечне, настроюване та ефективне шліфування шкіри зі стійким результатами.

Наука та технології

Додавання абляції, що настроюється, до неабляційного впливу створює різні ефекти при використанні різних параметрів потужності. Низькі рівні абляції (до 20 мікрон) спричиняють швидке очищення від мікроскопічних епідермальних некротичних ушкоджень (MEND). Вищі рівні абляції (до 100 мікрон), створюють синергетичний у відповідь загоєння ран. Клінічний ефект подібний до абляційних результатів з коротким відновним періодом, як при неабляційних процедурах.

Sciton B A Photo HaloHALO фото до та після 1 процедури. 1470 нм коагуляція 400 мкм, 20% густина, 2940 нм абляція 30 мкм, густина 19%

 • Довжина хвилі 2940 нм впливає на епідерміс, поверхневий шар шкіри та налаштовується між (20-100 мкм) для точного випаровування тканини для покращення текстури шкіри та зменшення розширених пор.
 • Довжина хвилі 1470 нм впливає на дерму, на глибину (200-700 мкм), для корекції глибших проблем - фотоушкодження, стимуляції неоколагеногенезу та корекції гіперпігментації дермального залягання.
 • Кожна довжина хвилі може бути налаштована незалежно для точного дозування глибини.

Зміни в шкірі - Halo - гібридний фракційний лазер

Технологія HALO

Крім гібридної технології, яка робить HALO унікальною, існує безліч функцій, які допомагають підвищити зручність використання та безпеку.

Технологічні нововведення включають:

 • Інтегроване охолодження та видалення диму
 • Незалежно настроювана глибина для довжин хвиль 1470 нм та 2940 нм
 • Технологія динамічної термічної оптимізації DTO
 • Оптична навігація
 • Автоматичний розподіл променя (ABP)
 • Розширювана платформа JOULE
HALO пропонує гнучку можливість повністю відключити абляцію для фахівців, які не мають права використовувати абляційний лазер (державне регулювання) або тих, хто шукає найпростіші лазерні процедури. Як абляційна, так і неабляційна лазерна довжина хвилі можуть одночасно випромінюватись за один прохід, і можливі численні налаштування глибини та щільності покриття.

 

ІНТЕГРОВАНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ

Робоча маніпула HALO включає вбудоване повітряне охолодження та аспіратор диму. Вбудоване охолодження забезпечує постійний потік холодного повітря через зону процедури, що забезпечує комфорт пацієнта, а видалення диму забезпечує безпеку пацієнта та фахівця. Все це інтегровано в одній маніпулі, що полегшує роботу і робить можливим виконання процедур однією людиною.

DTO TECHNOLOGY

Динамічна термічна оптимізація (DTO) інтегрована в HALO для автоматичного регулювання потужності кожного окремого імпульсу 1470 нм залежно від температури шкіри пацієнта. Ця функція робить HALO найточнішою, безпечною, зручною та стабільною неабляційною технологією на ринку.

ОПТИЧНА НАВІГАЦІЯ

Високошвидкісна оптична навігаційна система на ручці HALO фіксує рух рукоятки сотні разів на секунду, щоб відстежувати швидкість руху з високою точністю. Комбінуючи оптичну навігацію зі складним програмним забезпеченням для картування шкіри пацієнта, безпека процедури підвищується і забезпечує однорідність процедури від її початку до кінця.

ABP (АВТОМАТИЧНЕ РОЗМІЩЕННЯ ПРОМІНЮ)

 • Змінний діаметр та положення лазерного променя
 • Три розміри патерна сканера: 15 мм, 7 мм або 4 мм
 • Два режими позиціонування променя: лівий або правий
 • Дозволяє обробляти ділянки з чітко окресленими краями та лінійні шрами

Halo ABP технологія позиціонування променя

HALO меню лікаря

Halo меню лікаря

Halo меню лазерних процедур

Механізм дії HALO

Додавання абляції, що настроюється, до неабляційного впливу створює різні ефекти, коли використовуються різні рівні глибини і щільності. Використання низьких рівнів абляції (до 20 мікрон) призводить до більш швидкого очищення шкіри від мікроскопічнихпро скоринку (MEND). Вищі рівні абляції (до 100 мкм) створюють синергетичний у відповідь загоєння ран. Клінічний ефект подібний до абляційних лазерів з мінімальним відновним періодом, як у неабляційного лазера.

Під час неабляційного впливу колонка клітин шкіри, звана зоною мікротермічного впливу (MTZ), нагрівається до температури, яка некротизує епідерміс та денатурує колаген шкіри. У перші 24 години шар базальних клітин регенерує під некрозованим епідермісом, а потім клітини діляться до поверхні епідермісу, витісняючи некротизовану тканину. Ця некрозована тканина перетворюється на невеликі скупчення некротизованих клітин, які затримуються під роговим шаром, і їх ексфоліацію йде від 2 до 7 днів. Абляція 20-мікрон із подальшою коагуляцією дозволяє швидше видалити некротичні клітини. Після видалення рогового шару некротизовані клітини можуть відокремлюватися протягом одного дня. Це призводить до скорочення часу загоєння на 1 - 2 дні порівняно з неабляційним фракційним омолодженням.

Абляція тканини створює сильнішу відповідь на загоєння рани, ніж просто коагуляція тканини. Цю відповідь на загоєння ран можна оптимізувати, додаючи більше абляції під час процедури HALO. Додавання до 100 мікрон абляції видаляє частину тканини, яка інакше була б некрозована поблизу поверхні, усуваючи будь-яке утворення некротичних тканин та зменшуючи ризик побічних явищ поблизу поверхні. Крім того, прискорена відповідь на загоєння ран при абляції тканини має синергетичний ефект у поєднанні з коагуляцією тканини, шляхом активації фактора транскрипції Activator Protein 1 (АР-1), що призводить до посилення регуляції матриксної металопротеїнази (ММР), яка сприяє ремоделюванню шкіри. Поєднання запальної відповіді на абляцію епідермісу з коагуляцією колагену дерми пояснює виражені результати, подібні до абляційних процедур, які спостерігаються під час процедур на гібридному фракційному лазері.

dr arisa ortizHALO пропонує інноваційний підхід до шліфування шкіри. Це дуже зручно та передбачувано, дає відмінні результати. Ця методика швидко стала найпопулярнішою процедурою у моїй практиці.

ARISA ORTIZ, MD | дерматолог

dr barry dibernardoНещодавно я ввів процедуру HALO у свою практику, і мене вразили комфорт пацієнта та короткий час реабілітації, і в той же час я отримую дивовижні результати вже після 1-2 процедур. Омолодження HALO додало значної переваги моєму бізнесу.

BARRY DIBERNARDO, MD | пластичний хірург

 

halo нагороди

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний