Contour TRL™ ербієвий лазер для пілінгів та шліфувань

Contour TRL ербієвий лазер Er:YAG 2940 для пілінгів і шліфувань з глибиною абляції та коагуляції, що незалежно настроюється. Продаж, навчання, сервіс в Україні.

Від поверхневого до глибокого пілінгу за допомогою унікального лазера. Contour TRL – дозволяє налаштувати параметри шліфування під потреби кожного пацієнта. Лазер розроблений для регульованого впливу: від поверхневого до глибокого з вражаючими результатами, високою ефективністю і термічним впливом, що налаштовується на колаген шкіри.

Від NanoPeel™ до глибоких лазерних шліфування

Contour TRL (Tunable Resurfacing Laser - лазер для шліфування) - дворежимний ербієвий лазер (Er:YAG) з довжиною хвилі 2940нм для лазерного шліфування з параметрами процедури, що налаштовуються. Від поверхневого лазерного пілінгу NanoPeel™ (4 - 10 мікрон випарювання), MicroLaserPeel™ (від 10 до 50 мікрон випарювання) до глибокого шліфування (до 200 мікрон випарювання за один прохід з різним рівнем коагуляції), Contour TRL дає лікарю повний контроль .

Ербієвий лазер з незалежною абляцією і коагуляцією

Contour TRL (Tunable Resurfacing Laser - лазер для шліфування, що настроюється) - дворежимний ербієвий лазер (Er: YAG) з довжиною хвилі 2940нм для лазерного шліфування з налаштовуваними параметрами процедури.  , Contour TRL дає лікарю повний контроль за параметрами процедури.

Незалежний контроль за глибиною випарювання (абляції) та коагуляції з мікронною точністю робить Contour TRL унікальним. TRL-технологія дозволяє робити як поверхневі пілінги, так і глибокі лазерні шліфування з коагуляцією або без неї. Інші лазери, наприклад СО2, мають постійне нерегульоване співвідношення абляція/коагуляція, без можливості їх регулювання окремо. З СО2 коагуляцією, що завжди супроводжує абляцію, спостерігається недостатній терапевтичний ефект та небажані побічні ефекти, такі як гіпопігментація, тривало персистуюча еритема та тривалий відновний період.

3 лазери в одному!

Клініка, яка має Contour TRL, не обмежує себе та своїх пацієнтів можливостями лише одного лазера. Також немає потреби купувати інші лазерні системи для лазерних шліфування. Contourt TRL може відтворювати параметри будь-якої з існуючих абляційних лазерних систем:

 • Ербієвий лазер (Er:YAG) 2940 нм
 • Er:YSGG 2790 нм
 • СО2-лазер 10600 нм

Таким чином, лікар має у своєму розпорядженні 3 фракційні лазери!
Натисканням кнопки в меню Ви вибираєте лазер, яким проводитимете процедуру.

Показання

Contour TRL має унікальну можливість налаштовуватися для корекції широкого спектра патологій. TRL технологія здатна коригувати зморшки як на поверхні, так і зсередини, стимулюючи колагеновий матрикс дерми, що підвищує щільність та пружність шкіри.

Основні показання:

 • Кератоми, папіломи, бородавки
 • Помірні та глибокі зморшки
 • Кисетні зморшки навколо рота
 • Зморшки навколо очей
 • Постакне, посттравматичні та хірургічні рубці
 • Актинічний кератоз
 • Пігментні патології
 • Зниження тургору шкіри на всіх ділянках шкіри (включаючи верхню та нижню повіку)
 • Порушення текстури шкіри
 • Contour TRL може працювати за всіма типами шкіри, обличчям і тілом.

Наука та технології

Ідеальна абляція завдяки ефективному поглинанню водою

У Contour TRL використовується дворежимний Er:YAG лазер, який втілює в собі останні досягнення лазерних технологій для лазерного шліфування. Ербієвий лазер має більший коефіцієнт поглинання енергії водою, ніж у СО2 (див. графік нижче), що дозволяє ербієвому лазеру випарювати тканини без термічної дії на навколишні тканини. Навпаки, порівняно низький коефіцієнт поглинання водою випромінювання CO2 лазера призводить до значного прогріву тканини. Можливість ербієвого лазера робити поверхневе випарюваннятканин має братися до уваги при виборі лазера для клініки. У дослідженнях показано, що процедури, що виконуються ербієвими лазерами, мають менше побічних ефектів, таких як стійка еритема та гіпопігментація, на відміну від СО2-лазерів.

спектр поглинання води в інфрачервоному діапазоні

Технологія TRL Tunable Resurfacing Laser, що налаштовується лазер для шліфування

Високий коефіцієнт поглинання енергії водою це далеко не єдина перевага лазера Contour TRL. Що дійсно робить Contour TRL відмінним від інших, це TRL технологія, яка дозволяє вибирати лікареві глибину абляції та коагуляції незалежно. Генеровані надабляційні імпульси (перевищують поріг абляції) модулюються, завдяки цьому Contour TRL здатний виробляти випарювання тканин на будь-яку глибину від 4 мікрон до 200 мікрон за один прохід з високою точністю. Якщо необхідний ефект коагуляції, генерується патерн субабляційних (нижче порога абляції) імпульсів, який лише тепловий вплив на регульовану глибину без ефекту випарювання.

Sciton ContourTRL дворежимний ербієвий лазер

На графіку показано імпульси, що перевищують поріг абляції (вище за червоний пунктир), які випарюють тканини на необхідну глибину, послідовність імпульсів субабляційної потужності (нижче порога абляції) надають лише тепловий ефект.

клінічні дані дії на тканини ербієвого лазера

Технологія дворежимного ербієвого лазера Contour TRL дозволяє лікарю з високою точністю вибирати необхідні параметри - від чистої абляції (випарювання) до чистої коагуляції або їх поєднання різних пропорціях. Ці унікальні особливості апарату дають потужний інструмент до рук лікаря, який виводить лазерні шліфування на новий керований рівень, що дозволяє індивідуально для кожного пацієнта та індивідуально для його патології вибирати параметри процедури. Це дозволяє прогнозувати кінцевий результат лазерного шліфування та уникати побічних ефектів, характерних для інших лазерних шліфування.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний