Пігментні плями

Видалення пігментних плям широкосмуговим світлом BBL та лазерними методиками компанії Sciton; від лазерних пілінгів до гібридного фракційного лазера HALO

Кількість процедур лазерного шліфування зросла на 5% у період між 2014 і 2015 роками серед жінок*

Якщо організм виробляє занадто багато або занадто мало меланіну, це може викликати появу коричневих плям, сонячного лентиго, родимок, меланодермії або інших плям на шкірі, які здаються світлішими або темнішими, ніж зазвичай. Деякі люди намагаються коригувати порушення пігментації за допомогою лікарських препаратів та кремів, тоді як інші шукають більш швидкі та радикальніші методи лікування.

Показання

  • Веснянки
  • Дисхромія
  • Гіперпігментація
  • Мелазма
  • Родинки / DPN

Рекомендовані методики

*Resource: 2015 ASPS Plastic Surgery Statistics Report

BBL BroadBand Light та MicroLaserPeel (MLP - лазерний пілінг мікронної точності) ефективно коригує ознаки старіння (фотопушкоджену шкіру) - пігментні плями двома різними способами. На лазерах Sciton Вам завжди зможуть підібрати оптимальну саме для Вас методику.

Пігментні плями

Пігментні плями - це збірне поняття, яке поєднує велику групу патологій - гіпермеланозів шкіри - патологій шкіри, при яких відбувається посилення пігментоутворення на ділянках шкіри. Причини появи пігментних плям різноманітні: гормональний дисбаланс, запалення, генетична схильність, вплив ультрафіолеетових променів тощо. Найбільш поширеними проявами гіперпігментації є: сонячне лентиго, мелазма, хлоазма (див. нижче).

Фотоомолодження - омолодження шкіри при фотостарінні. Світлова енергія BBL м'яко і вибірково поглинається меланіном - пігментом пігментних плям у поверхневих шарах шкіри . При цьому здорові тканини не ушкоджуються. Через кілька днів пігментна пляма темніє та зникає.

MicroLaserPeel (лазерний пілінг, запатентована процедура компанії Sciton) діє інакше. Це епідермальний лазерний пілінг високої точності, що дозволяє видаляти пошкоджені пігментом клітини на необхідну глибину. Пігментні плями можуть видалятися як у всьому обличчі, і на обмежених ділянках шкіри. Відновлювальний період після MicroLaserPeel триває лише кілька днів (3-4 дні) на відміну від інших лазерних шліфування.

ProFractional - фракційне омолодження пігментних плям. Нерідко зустрічаються ситуації, коли пігментна пляма локалізується глибоко у шкірі. Такі пігментні плями погано піддаються корекції лазерними пілінгами та фотоомолодженням. Вчені компанії Sciton  пропонує використовувати для таких пігментних плям революційну методику ProFractional, яка дозволяє зруйнувати пігмент на різній глибині. При процедурі формуються мікроканальці, через які за рахунок мікрофенестрації відбувається видалення пігменту з глибоких шарів шкіри.

HALO - гібридний фракційний лазер з результатами, як після абляційного фракційного шліфування , але з реабілітацією як після неабляційного лазера.

Технології компанії Sciton дозволяють лікарю вибрати найбільш оптимальну, безпечну і в той же час. час ефективну методику лікування пігментних плям.

Технологія Sciton - лазер для пацієнта, а не пацієнт для лазера!

Ми не підлаштовуємо пацієнта під можливості лазера. Наш лазер уміє все, щоб запропонувати пацієнтові найкращу з передових методик!

Що таке мелазма, хлоазму?

Мелазма, melasma  - пігментація особи. Найчастіше мелазма локалізується у верхній частині обличчя – щоки, перенісся, лоб, верхня губа. Мелазма може зустрічатися у 50% жінок під час вагітності. Мелазма може з'являтися внаслідок прийому протизаплідних таблеток. Проте гормональна терапія в період менопаузи не призводить до появи мелазми. Мелазма темніє під сонячним промінням або іншими джерелами ультрафіолетового випромінювання. У комплексному лікуванні мелазми потрібне застосування сонцезахисних фільтрівширокого спектру захисту UVA+UVB. Оптимальне використання SPF 30 та вище. Сонцезахисний крем повинен наносити щодня, незалежно від того виходить людина на вулицю чи ні. Мелазма лікується також відбілюючими кремами або рецептурними препаратами.

ХлоазмаChloasma - пігментні плями темно-жовтого або темно-коричного кольору, неправильних обрисів з чіткими межами. Пігментні плями при хлоазмі різних розмірів схильні до злиття у великі осередки. Локлазація пігментних плям при хлоазмі - частіше в області лоба, щік, скронь. Рідше пігментні плями при хлоазмі локалізуються на повіках та підборідді.

Хлоазму вагітних - виникає майже у кожної жінки під час вагітності. Як правило, хлоазму вагітних зникає з поновленням менструацій. Іноді пігментні плями при хлоазмі вагітних можуть залишатись до менопаузи.

Хлоазма "Маска вагітних" - різновид хлоазми вагітних, коли пігментні плями додатково локалізуються на шкірі надбрівних дуг, верхніх і нижніх повіках.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний