Sciton святкує 20-річний ювілей

Sciton святкує 20-річний ювілей

1997-2017
Sciton святкує 20-річний ювілей

За останні два десятиліття компанія Sciton заслужила репутацію розробника передових технологій для процедур на шкірі з акцентом на науці та досягненні значних результатів.

 

З самого початку місія Sciton полягала в тому, щоб надати лікарям найкращі методики для вирішення проблем старіння та інших проблем шкіри, а також для задоволення потреб пацієнтів за допомогою орієнтованого на результати та науково обґрунтованого підходу.

Компанія запустила свою високоякісну платформу з ербієвим лазером для шліфування у 1998 році. За цим пішла серія інноваційних розробок, включаючи Broadband Light (BBL ™) в 2005 році, ProFractional (перший абляційний фракційний лазер) в 2007 році, флагманську платформу JOULE ™ в 2009 році (перша платформа, здатна проводити лазерний промінь через кульку мати випромінювач широкосмугового світла) та HALO ™, перший у світі гібридний лазер у 2014 році. Нещодавно Sciton вийшла за межі технології омолодження обличчя, створивши групу з охорони здоров'я жінок і випустивши diVa - гібридний фракційний лазер для ревіталізації піхви.

Широко визнана лікарями золотим стандартом лазерних платформ, система Sciton JOULE є універсальною, дозволяючи фахівцям лікувати різні патології - від акне та судинних патологій, до пігментних уражень, видалення волосся, а тепер і омолодження піхви - лише одним пристроєм. Параметри, що настроюються, забезпечують більш точну дію з меншим часом реабілітації та дискомфортом, ніж традиційні лазери.

На відміну від багатьох інвестиційних компаній на цьому ринку, Sciton завжди буде приймати рішення на основі того, що добре для Мейн-стріт, а не того, що добре для Уолл-стріт. І через два десятиліття Sciton залишився вірним початковій ідеї свого бренду.

Все, що ми робимо, ґрунтується на девізі "Because Results Matter", «Тому що результати мають значення».

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний