BBL® / BBL Hero™ найпотужніша IPL система для фотоомолодження шкіри

Продаж BBL в Україні - система фотоомолоджування шкіри від Sciton для дерматології та косметології з технологією HERO. На платформі mJOULE чи JOULE.

логотип BBL HERO

Огляд системи BBL

BBL розширює універсальність мультилазерної платформи JOULE та платформи mJOULE з одним з найкращих рішень для флеш-ламп, змінними фільтрами, необхідними адаптерами та точним термоелектричним охолодженням. BBL використовує передову технологію здвоєних флеш-ламп, коли кожна лампа працює наполовину потужності під час процедури. Це збільшує термін служби лапм та забезпечує необмежену кількість спалахів під час гарантійного терміну служби.

BBL HERO®: нові можливості омолодження шкіри

BBL HERO® (High Energy Rapid Output™) - це революційна технологія, додана до модуля BBL®, яка дозволяє отримувати результати в кілька разів швидше, ніж традиційні технологіями на будь-якій ділянці тіла.

 • НОВИНКА: інновації BBL HERO® розвиває швидкість у 4 рази вищу та в 3 рази більшу пікову потужність. Система охолодження шкіри стала вдвічі потужнішою. Це відкриває нові можливості для швидкої обробки великих ділянок шкіри та більшої кількості пацієнтів. BBL HERO є найпотужнішим IPL (інтенсивне імпульсне світло) на ринку.
 • Швидко обробляє обличчя та великі ділянки, такі як спина, руки та ноги, за 2-5 хвилин!
 • Оптимальне поєднання та універсальність процедур з усіма можливостями ваших улюблених систем Sciton, таких як Forever Young, Forever Bare, Forever Body та SkinTyte.
 • BBL HERO може бути встановлений на вашу улюблену платформу Joule або поставляється у вигляді автономної системи IPL на платформі mJOULE.

Область застосування системи BBL

BBL™ дозволяє впливати на широкий спектр естетичних проблем, використовуючи необхідну довжину хвилі, вибір якої здійснюється простою зміною фільтра. Немає необхідності купувати кілька головок з різною довжиною хвилі.
З системою фотоомолодження BBL Ви зможете вибрати необхідну довжину хвилі легкою заміною фільтра.

 • 420 – акне
 • 515 – пігментні патології, такі як ластовиння, сонячне лентиго
 • 560 – судинні патології: ангіоми, телеангіектазії, винні плями, розацеа
 • 590 – патології глибокої локалізації / Темні типи шкіри
 • 590, 640 та 695 – видалення волосся
 • SkinTyte™ - модуль, що використовує інфрачервоний діапазон спектру для глибокого прогріву колагену дерми, що стимулює процеси регенерації колагену, підвищуючи пружність шкіри.

Наука та технології

BBL - технологія здвоєних ламп

BBL технологія здвоєних ламп полягає в тому, що кожна лампа працює з меншим навантаженням, в результаті термін служби ламп збільшується до сотень тисяч спалахів.

Контрольоване охолодження шкіри

BBL використовується інтегрована термоелектрична система моніторингу температури сапфірового кристала, яка точно контролює температуру від 0 до 30 °C з можливістю вибору з точністю до одного градуса.

Швидкість процедур, недоступна іншим IPL

Завдяки великій площі кристала 15 х 45 мм і високої частоти спалахів, модуль забезпечує високу продуктивність. З першими пробними імпульсами пацієнт може підібрати необхідну температуру охолодження, щоб процедура проходила максимально комфортно.

Прямокутний імпульс

BBL підводить світлові імпульси у тканини з високою точністю контролю тривалості спалаху та, відповідно, кількості енергії, переданої мішені.

Більшість систем генерують один - два спалахи з відносно тривалим періодом між ними (підімпульси), що вимагає більшої потужності кожного спалаху, ніж це необхідно. м'яко і в необхідному обсязі без поділу імпульсу на підімпульси. Ця істотна відмінність дозволяє BBL домагатися клінічних результатів на менших потужностях і з меншим ризиком побічних ефектів, на відміну від більшості апаратів IPL.

6 методик в одній системі

BBL є унікальною та єдиною системою на ринку, яка пропонує фахівцям 6 окремих методик в одній системі. Це дозволяє комплексно підходити до вирішення дерматологічних та естетичних проблем шкіри.

 • BBL корекція:
  • видалення судинної патології
  • видалення пігментних плям
 • Forever Clear BBL - лікування акне
 • Forever Bare BBL - видалення небажаного волосся у статичному та динамічному режимах
 • Forever Young BBL - омолодження шкіри на генному рівні
 • SkinTyte - підвищення пружності шкіри
 • BBL HERO - омолодження шкіри обличчя та тіла з меншим дискомфортом та в 4 рази більшою швидкістю

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний