Forever Bare BBL™ система для епіляції

Система BBL для м'якої та безпечної епіляції; випромінюючи численні імпульси BBL видаляє цибулини волосся без болю, опіків та перепусток. Продаж, навчання, сервіс

Forever-BARE Logo 4C

Найбезпечніша та найкомфортніша процедура видалення небажаного волосся.

Forever Bare BBL від Sciton – це революційна технологія видалення волосся. Традиційно апарати для видалення волосся (або фотоепіляції) випромінюють усю свою енергію у зоні процедури відразу. Надсилаючи численні імпульси низької щільності з високою частотою повторення, Forever Bare BBL забезпечує безпечну, швидку, ефективну та комфортну процедуру. Технологія motion BBL дозволяє дуже рівномірно нагрівати волосяні фолікули та зводить до мінімуму пропущені ділянки, які з'являються при використанні традиційних пристроїв для видалення волосся.

Найкомфортніша процедура епіляції з існуючих методик

На додаток до технології motion BBL сапфіровий кристал з термоелектричним охолодженням на наконечнику Forever Bare BBL забезпечує постійне охолодження, навіть за максимальної потужності, щоб шкіра залишалася прохолодною та комфортною до, під час та після спалахів BBL.

Швидкість

Великий розмір плями 15 х 45 мм із найвищою потужністю та частотою повторення серед усіх систем широкосмугового світла, представлених на ринку, забезпечує надзвичайно високу швидкість процедури.

Безпека

Поступово випромінюючи енергію, а не всі відразу як IPL системи, Forever Bare BBL забезпечує захист шкіри та поступово підвищує температуру фолікула до терапевтичного рівня, необхідного для видалення волосся.

Гнучкість

Адаптери з різними розмірами дозволяють швидко та точно обробляти великі площі. Адаптери для згладжування країв кристала, щоб зробити процедуру зручнішою при використанні техніки руху.

Для широкого діапазону фототипів шкіри

Завдяки поступовому підвищенню температури фолікула до терапевтичного рівня та захисту шкіри системою охолодження, Forever Bare BBL може ефективно обробляти шкіру до V фототипу.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний