JOULE – мультилазерна платформа від Sciton

Мультилазерна платформа JOULE X є флагманом лазерних технологій Sciton. Унікальне поєднання лазерних методик та широкосмугового світла для естетичної медицини.

Високопродуктивна багатомодульна лазерна платформа JOULE™ X від Sciton знайшла визнання та захоплює фахівців у всьому світі завдяки своїй розширюваній конструкції, настроюваному підходу та високій рентабельності. JOULE X – ідеальний вибір для будь-якої практики – від інноваційних запатентованих технологій та відзначених нагородами методик до революційної аналітики даних iQ.

Всі в одній платформі

JOULE X являє собою платформу з лазерними технологіями і технологіями широкосмугового світла з ​​найбільш відомими споживачами брендами: HALO™, сімейство FOREVER BBL™, diVa®, Allura™ та Resurfacing – все в одній системі. Все доступне на одній надійній платформі.

Індивідуальна конфігурація для Вас зараз та можливість розширення у будь-який момент

Вибираючи JOULE X, ви вибираєте найкращі у своєму класі лазерні модулі, щоб забезпечити пацієнтам вражаючі результати та універсальність для більшої окупності інвестицій та стійкого прибуткового зростання. Просто спроектуйте платформу за методиками, які відповідають вашим поточним потребам. Потім додайте або замініть модуль у будь-який час. JOULE X лідирує як найдосконаліша лазерна система широкосмугового світла на ринку.

Аналізуйте свій бізнес, щоб розвивати його

Sciton IQ, революційна програма, що розширює можливості бізнесу з аналітикою даних системи та процедур. Він містить звіти аудиту на панелі управління за конкретними процедурами, що робить методики цінним бізнес-інструментом для інтуїтивного планування та використання ресурсів.

  • Аналітичний інтелект
  • Аналіз даних
  • Звіт про тенденції

Sciton працює по всьому світу, маючи власні офіси у США, Канаді, Японії та Австралії, а також з партнерами-дистриб'юторами у більш ніж 45 країнах. Sciton сертифікований за стандартом ISO 13485 і дотримується суворих рекомендацій FDA США.

Орієнтовані на результат рішення для шкіри (зморшки, пігментація, судинна патологія, небажане волосся), жіночого здоров'я, тіла...

Платформа JOULE варіанти методик

Три різні режими доставки лазерної енергії: шартнірна консоль, оптоволокно та BBL (широкополосне світло) забезпечують найширший спектр естетичних та хірургічних процедур, доступних з єдиної платформи. Завдяки більш ніж 11 модулям на вибір та численним методикам, орієнтованим на результат, JOULE X є чудовою рентабельністю та незамінний для практик будь-якого розміру та бюджету. JOULE X вирішує безліч проблем, пов'язаних з корекцією та відновленням якості шкіри, жіночим здоров'ям, корекцією контурів тіла, судинними захворюваннями та небажаним волоссям – все це за допомогою лазера та широкосмугового світла.

Допомога у розвитку вашого бізнесу

Ми не просто продаємо вам лазер, ми пропонуємо комплексне рішення та партнерські відносини – запорука вашого успіху. Маркетингові матеріали, клінічна підтримка, медична документація – все це ви отримуєте разом із системою.

Передові технології трейлблайзери

Віхи пропрієтарних технологій Sciton в галузі досліджень та розробок, такі як інноваційні гібридні фракційні лазери, потужна платформа OptiPlex (шарнірна консоль, оптоволокно, BBL (широкополосне світло), високоточні та автоматизовані пристрої, а також SCITON iQ, програма інтелект обчислень, що встановлюють стандарт продуктивності.

Лазерні модулі платформи Joule

JOULE X модулі та процедури

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний