Антивіковий ефект BBL за результатами 10-річного дослідження

Учасниці дослідження виглядали на 9 років молодшими за своїх однолітків після процедур Forever Young BBL за результатами подвійного сліпого рандомізованого дослідження.

Порівняння ефективності неабляційного та абляційного фракційного лазера в лікуванні шрамів після тиректомії

У даному пілотному дослідженні ми провели порівняльне дослідження впливу неабляційного фракційного лазера 1550 нм Er:Glass з абляційним фракційним лазером Er:YAG з довжиною хвилі 2940 нм на свіжі хірургічні шрами у пацієнток з III-IV типами шкіри за Фітцпатриком.

Грибок нігтів ніг та рук - лікування лазером ClearSilk

Оніхомікоз – інфекційне грибкове захворювання нігтів, що викликається дерматоміцетами, дріжджовими або цвілевими грибами. Грибок нігтів є одним з найбільш поширених захворювань шкіри та її придатків. За різними даними, ця патологія вражає від 10 до 25% населення. Таким чином, якщо екстраполювати цю статистику на населення України, то виходить, що в нашій популяції на оніхомікоз страждає від 5 до 12 мільйонів людей.

Стрії - причини та лікування лазером

Стрії є поширеною проблемою, яку під силу вирішити за допомогою лазерних методик лікування.

Лікування атрофічних постакне рубців ербієвим лазером

Лікування рубців за допомогою СО2 та Er:YAG лазерів стає все більш популярною методикою за результатами року. Результати застосування нового дворежимного лазера Er:YAG (Contour TRL) обмежуються лікуванням не тільки фотоушкодженої шкіри та ластовиння.

Лікування фотостаріння комбінацією ербієвого пілінгу з BBL дає кращі результати

Поєднання лазерного шліфування та широкосмугового світла (BBL) недостатньо висвітлено у наукових дослідженнях. Метою цього дослідження було вивчити клінічні, гістологічні та ультрастуктурні зміни у фотоушкодженій шкірі обличчя після поверхневого ербієвого лазерного пілінгу Er:YAG та неабляційного інтенсивного імпульсного світла або широкосмугового світла (BBL).

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна

Адреса на карті

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний