Антивіковий ефект BBL за результатами 10-річного дослідження

Учасниці дослідження виглядали на 9 років молодшими за своїх однолітків після процедур Forever Young BBL за результатами подвійного сліпого рандомізованого дослідження.

Порівняння ефективності неабляційного та абляційного фракційного лазера в лікуванні шрамів після тиректомії

У даному пілотному дослідженні ми провели порівняльне дослідження впливу неабляційного фракційного лазера 1550 нм Er:Glass з абляційним фракційним лазером Er:YAG з довжиною хвилі 2940 нм на свіжі хірургічні шрами у пацієнток з III-IV типами шкіри за Фітцпатриком.

Грибок нігтів ніг та рук - лікування лазером ClearSilk

Оніхомікоз – інфекційне грибкове захворювання нігтів, що викликається дерматоміцетами, дріжджовими або цвілевими грибами. Грибок нігтів є одним з найбільш поширених захворювань шкіри та її придатків. За різними даними, ця патологія вражає від 10 до 25% населення. Таким чином, якщо екстраполювати цю статистику на населення України, то виходить, що в нашій популяції на оніхомікоз страждає від 5 до 12 мільйонів людей.

Стрії - причини та лікування лазером

Стрії є поширеною проблемою, яку під силу вирішити за допомогою лазерних методик лікування.

Лікування атрофічних постакне рубців ербієвим лазером

Лікування рубців за допомогою СО2 та Er:YAG лазерів стає все більш популярною методикою за результатами року. Результати застосування нового дворежимного лазера Er:YAG (Contour TRL) обмежуються лікуванням не тільки фотоушкодженої шкіри та ластовиння.

Лікування фотостаріння комбінацією ербієвого пілінгу з BBL дає кращі результати

Поєднання лазерного шліфування та широкосмугового світла (BBL) недостатньо висвітлено у наукових дослідженнях. Метою цього дослідження було вивчити клінічні, гістологічні та ультрастуктурні зміни у фотоушкодженій шкірі обличчя після поверхневого ербієвого лазерного пілінгу Er:YAG та неабляційного інтенсивного імпульсного світла або широкосмугового світла (BBL).

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний