ThermaScan™ неодимовий лазер

ThermaScan™ неодимовий лазер 1319 нм для лазерного омолодження шкіри, лікування акне, корекції зморшок. Продаж, навчання, сервісне обслуговування в Україні.

ThermaScan - неінвазивна, не абляційна процедура для корекції зморшок, лікування акне та постакне, яка використовує інфрачервоне випромінювання 1319 нм.</ >

Огляд технології

Імпульси енергії довжиною хвилі 1319 нм дозволяють контрольовано прогрівати субепідермальні шари шкіри. Це ідеально підходить для неінвазивної корекції зморшок та постакне шляхом ремоделювання колагену, а також для лікування акне прогріванням сальних залоз, знижуючи таким чином продукцію шкірного сала. Тривалість імпульсу та високий коефіцієнт розсіювання обмежує прогрів тонкою зоною під епідермально-дермальною межею.

Високошвидкісний LAPG (Large Area Pattern Generator) сканер, керований комп'ютером, забезпечує точне накладення кожного спалаху в хаотичній послідовності, щоб уникнути перегріву тканин на межі сусідніх спалахів. Додатково автоматизований сканер забезпечує м'яке проведення процедури, високу швидкість та 100% покриття.

Для забезпечення високої безпеки та комфорту пацієнтів, LAPG сканер оснащений інтегрованим контактним охолодженням через сапфірові пластини та потужним зовнішнім охолоджуючим пристроєм. Інтуїтивний інтерфейс користувача дозволяє швидко налаштувати параметри процедури. ThermaScan підходить для всіх типів шкіри, включаючи шкіру, що засмагла.

Показання

Інфрачервоний лазер прицільно прогріває необхідну зону, підвищуючи температуру у вузькому температурному інтервалі.

 • Морщини
 • Вікне
 • Постакне
 • Дряблість шкіри

Наука + Технології

 • LAPG сканер ScitonLarge Area Pattern Generator (LAPG™) та Непослідовне сканування.
 • ClearScan використовує високошвидкісний LAPG сканер з непослідовним розподілом спалахів, що забезпечує комфортне видалення волосся з постійним контактним охолодженням для точного та рівномірного покриття поверхні.
 • Керований комп'ютером сканер покриває широку площу швидко і рівномірно.
 • Максимальний часовий інтервал між сусідніми спалахами забезпечує достатній час теплової релаксації - час необхідний для того, щоб тепло, що передане спалахом, встигло розсіятися.
 • Мінімум побічного теплоутворення у шкірі забезпечує високий комфорт пацієнтові.
 • Висока швидкість, рівномірне покриття.
 • Висока ефективність.

Найпотужніша система охолодження

У ClearScan використовується потужна система контактного охолодження шкіри до- під час і після спалахів, що забезпечує найвищу безпеку та комфорт під час процедури.

Профіль променя

Не вимагає витратних матеріалів

На відміну від інших систем лазерної епіляції та лікування судинної патології, ClearScan забезпечує найвищі клінічні результати, не вимагаючи додаткових витратних матеріалів.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний