ProFractional™

ProFractional™ ербієвий лазер для фракційного шліфування шкіри з регульованою глибиною абляції та незалежним регулюванням коагуляції. Продаж, навчання, сервіс.

Краща технологія фракційного лазерного омолодження - неймовірні результати та мінімальний відновлювальний період! ProFractional Sciton шліфує мікроділянки шкіри для ефективного лікування широкого спектру проблем шкіри, залишаючи при цьому непошкодженими сусідні ділянки шкіри, що сприяє швидкому відновленню.

Фракційне омолодження глибоких шарів шкіри

Може формувати мікроканали в шкірі глибиною від 25 мікрон до 1500 мікрон за один прохід.

Стимулює ремоделювання колагену

Незалежно регулює глибину коагуляції для покращення ремоделювання колагену глибоко в дермі.

Короткий відновлювальний період

Мікроканали абляції сприяють швидкому відновленню шкіри, збільшуючи тургор та пружність шкіри.

Настроювані результати від м'якого до вираженого впливу

ProFractional – це технологія Sciton для досягнення чудових результатів шліфування з мінімальним відновлювальним періодом. На відміну від повного шліфування, під час якого клітини видаляються з усієї поверхні шкіри, ProFractional видаляє випарює мікроканали, покриваючи лише частину загальної площі. Така дія ініціює реакцію організму на загоєння ран, у той же час сусідні ділянки шкіри залишаються неушкодженими для швидкого загоєння. Переваги ProFractional включають підвищений комфорт пацієнта, більш короткий час загоєння та налаштовані результати, які можуть змінюватись від незначних до виражених змін у шкірі.

Комбіновані процедури

Почніть із Sciton MicroLaserPeel для обробки в польових умовах, щоб видалити поверхневі нерівності, а потім ProFractional, щоб стимулювати ремоделювання колагену за допомогою глибокої фракційної абляції.

Огляд можливостей фракційного лазера

ProFractional використовує діаметр променя 250 мкм та пропонує діапазон щільності обробки від 1,5% до 30% покриття. ProFractional-XC використовує діаметр променя 430 мкм і налаштовану щільність обробки для більшої швидкості. ProFractional-XC також дозволяє додавати коагуляцію тканини по глибині для покращення ремоделювання колагену. ProFractional III використовує діаметр променя 430 мкм встановлені щільності обробки та рандомізований патерн.

3 фракційні лазери в одному апараті!

Лазер ProFractional з технологією TRL є дворежимним лазером, який дозволяє генерувати параметри основних 3-х абляційних лазерів:

  • Er:YAG - ербієвий лазер
  • YSGG-лазер
  • CO2-лазер

Таким чином, лікар має у своєму розпорядженні 3 фракційні лазери!
Натисканням кнопки в меню Ви вибираєте лазер, яким проводитимете процедуру.

Області застосування

ProFractional створює чисті мікроканали в шкірі, які активують фібробласти і сприяють оновленню колагенового матриксу - фракційному омолодженню шкіри. В результаті виробляється новий колаген та еластин, які підвищують пружність та еластичність шкіри. Інтактні сусідні ділянки при фракційному омолодженні сприяють швидкому загоєнню, що суттєво скорочує терміни реабілітації після процедури та ризик розвитку побічних ефектів, як за інших методик фракційного омолодження.

ProFractional, фракційний лазер - глибина абляції

ProFractional може використовуватися на всіх типах шкіри, як при омолодженні обличчя, так і на тілі.

Наука + технології

Ідеальна абляція завдяки ефективному поглинанню енергії водою

У ProFractional використовується Er:YAG (ербієвий) лазер, обраний завдяки високо ефективної абляції. Ербій має максимум поглинання водою, в порівнянні з СО2 лазером (дивись графік нижче), що дозволяє ербієвому лазеру випарювати тканини з мінімальною передачею тепла навколишнім тканинам. І навпаки, порівняно низьке поглинання водою енергії СО2 лазера викликає низький абляційний ефект і небажаний виражений тепловий ефект, що досить глибоко прогріває тканини.

спектр поглинання ербієвого лазера та со2-лазера

Налаштований лазер (TRL) для лазерного омолодження

Високий рівень поглинання довжини хвилі ербієвого лазера це лише одна складова успіху. Що дійсно робить методику фракційного омолодження ProFractional унікальною, це TRL-технологія, яка дає можливість лікарю незалежно регулювати глибину випарювання та коагуляції.

технологія TRL - лазерні шліфування

Технологія OptiPlex – дворежимний ербієвий лазер. Дозволяє поєднувати імпульси з різноюними параметрами - абляцією (для випарювання) та коагуляцією (прогрів).

Модуляцією енергії лазера, ProFractional може генерувати супер-абляційний імпульс і випаровувати тканини на різну глибину від 25 мікрон до 1500 мікрон за один прохід променя з неймовірно високою точністю. Якщо в ході фракційного лазерного омолодження необхідний ефект коагуляції (прогрівання колагену), ProFractional-XC може генерувати патерн субабляційних імпульсів, які не випаровуватимуть тканини, а прогріватимуть клітини на необхідну глибину, яку також можна регулювати, залежно від поставлених завдань перед процедурою фракційного омолодження.

клінічні дослідження, фракційний лазер Sciton

Технологія фракційного лазера ProFractional може здійснювати випарювання тканин (абляцію) на глибину від 25 мікрон до 1500 мікрон!

Комбінації процедур

Лазер ProFractional працює досить успішно як самостійна процедура, так і в комбінації з іншими методиками. Деякі варіанти комбінацій фракційного омолодження з іншими процедурами:

MicroLaserPeel™ + ProFractional - починаємо з MicroLaserPeel, щоб видалити по всій поверхні шкіри поверхнево залягаючі косметичні дефекти. Після цього слідує процедура ProFractional, яка стимулює глибоке ремоделювання колагену шляхом глибокої фракційної абляції.

BBL™ + ProFractional - починаємо з BBL для видалення пігментних патологій по всій площі, потім, слідує процедура ProFractional - фракційне омолодження.

SkinTyte™ + ProFractional - починаємо зі SkinTyte, щоб підвищити тургор тканин, потім, фракційне лазерне омолодження ProFractional.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний