ClearV™ неодимовий лазер для видалення судин

ClearV неодимовий лазер Nd:YAG 1064 для видалення судин з діаметром променя, що автоматично змінюється, візуалізацією глибоких вен і вбудованим охолодженням шкіри

Видалить вени, які ви навіть не бачите неозброєним оком.

clearv логотип

Показання

  • Телангіектазії на обличчі
  • вени ​​ніг
  • Періорбітальні вени
  • Ретикулярні вени
  • Винні плями
  • Судзісті зірочки
  • Розацеа
  • Бородавки
  • Стрії, рубці

Огляд методики

ClearV™ є методикою вибору для видалення судин, оскільки він ефективно та безпечно коагулює видимі судини, пошкоджені капіляри, судинні зірочки, судинні мальформації, а також порушення кольору шкіри. Довжина хвилі 1064 нм має високий ступінь поглинання оксигемоглобіном, забезпечуючи вибіркове нагрівання судин, щоб усунути їх і зробити небажані судини менш помітними. Після процедури відсутня реабілітація і пацієнт одразу може повернутися до своєї повсякденної активності відразу після лікування.

Візуалізація глибоких вен (SVI™)

Технологія SVI спеціально розроблена для того, щоб надати лікарю покращену видимість, що дозволяє бачити підземні та живлячі вени для більш ефективного та прицільного лікування. Кнопкові регулятори на наконечнику дозволяють змінювати колір освітлення, рівень яскравості та інтенсивність пілотного променя.

неодимовий лазер clearv візуалізація глибоких вен

Вбудована система охолодження з регульованою температурою

Сапфір є кращим матеріалом, коли йдеться про довжину хвилі 1064 нм і необхідно забезпечити оптимальне охолодження до, під час та після процедури, а також об'ємне охолодження для комфорту пацієнта. Регульований діапазон охолодження становить 5-25 °C, щоб лікар міг безпечно, ефективно та комфортно видаляти різні судинні патології.

VascuZoom

Технологія VascuZoom дозволяє автоматично та швидко змінювати діаметр променя лазера безпосередньо з маніпули лазера. Залежно від діаметра судини можна регулювати діаметр променя від 2 до 6 мм. Тепер лікарю немає необхідності зупиняти процедуру, щоб змінити насадку та змінити діаметр променя. VascuZoom самостійно змінити діаметр променя за вашою командою залежно від діаметра судини або розміру гемангіоми.

Неодимовий лазер

Неодимовий лазер Nd:YAG є одним із найпопулярніших видів лазерів, що використовуються в дерматології та естетичній медицині. Довжина хвилі 1064 нм має досить велику глибину проникнення у шкіру – до 6-8 мм. Це дозволяє впливати на глибокі цілі. Високий рівень поглинання гемоглобіном дозволяє використовувати неодимовий лазер для видалення судин. Поєднання великої глибини проникнення цієї довжини з високим ступенем поглинання гемоглобіном робить його методикою вибору, коли йдеться про глибокі судини, судини великого діаметру (від 1 мм і більше), гемангіоми, мальформації, винні плями з венозним компонентом.

Неодимовий лазер - безпека

Відносно низький ступінь поглинання меланіном дає можливість проводити процедури по темних типах шкіри та засмаги. Контактне охолодження сапфіровим кристалом до 5-25°C дозволяє захистити епідерміс від опіків.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний