SkinTyte™ система термоліфтингу шкіри

Система BBL з методикою омолодження шкіри інфрачервоним світлом для підвищення тонусу та пружності шкіри обличчя та тіла. Продаж, навчання, сервіс.

SkinTyte II логотип Sciton

SkinTyte випромінює однорідну світлову енергію для рівномірного прогріву глибоких шарів шкіри. Може бути представлений у вигляді модуля на платформі JOULE або окремої компактної платформи BBLs.

Огляд SkinTyte

SkinTyte пропонує швидкі, безпечні та ефективні процедури для всіх типів шкіри, що робить його найекономічнішим пристроєм для проргування м'яких тканин на ринку. Відсутність реабілітаційного періоду дозволяє пацієнтам повернутися до своєї повсякденної активності відразу після лікування.

Область клінічного застосування

Безпечний і оптимальний для всіх типів шкіри, SkinTyte може передбачувано, ефективно і з комфортом для пацієнта обробляти будь-яку ділянку тіла, де потрібна корекція, надаючи шкірі тонус і пружність.

Наука + Технології

SkinTyte використовує передові технології впливу інфрачервоним світлом і спеціально розроблені фільтри для глибокого нагрівання колагену шкіри, одночасно забезпечуючи постійний захист епідермісу за допомогою контактного охолодження сапфіровим кристалом. Немає необхідності в місцевій анестезії, оскільки енергія доставляється у вигляді швидких, м'яких імпульсів, які сприяють скороченню та частковій коагуляції колагену, ініціюючи природний процес регенерації в організмі, що призводить до відновлення пружності шкіри.

Великий розмір плями SkinTyte 15 x 45 мм та висока частота спалахів дозволяють максимізувати дохід вашого бізнесу за рахунок скорочення тривалості процедури. Лікар також може швидко обробляти невеликі ділянки шкіри за допомогою магнітних адаптерів Finesse, доступних у трьох зручних розмірах: квадрат 15 x 15 мм та коло 11 мм та 7 мм.

Вбудований блок термоелектричного контролю дозволяє сапфіровому кристалу і датчикам безперервно і точно підтримувати температуру від 0 °C до 30 °C з точністю регулювання 1°C. Пацієнтам буде комфортно протягом усього лікування.

SkinTyte пропонує не лише чудову вартість, а й довговічний дизайн, що означає відсутність витратних матеріалів для вашої практики. Унікальна технологія подвійних ламп забезпечує винятково тривалий термін служби лампи.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний