Pro-V™ лазер для ендовенозного склерозування судин

Pro-V™ неодимовий лазер Nd:YAG 1320 для ендовенозного склерозування судин від Sciton із непатентованим оптоволокном. Продаж, навчання та сервіс в Україні.

Лазер Pro-V - безпечне, швидке та ефективне рішення для лікування варикозно-розширених вен. Довжина хвилі 1319 нм мінімізує післяопераційний біль та набряк.

Pro-V - неодимовий лазер Nd:YAG 1319 нм для ендососудистого склерозування. Є безпечним, швидким та ефективним рішенням для лікування венозної недостатності. Під місцевою анестезією, волокно проводиться у вену і теплова енергія, що виділяється при поглинанні лазерного випромінювання водою, закриває судину. Довжина хвилі 1319 нм вибірково впливає на воду, яка входить до складу крові та клітин стінки судин, тепло, що виділяється при цьому, не пошкоджує сусідні тканини, що добре переноситься пацієнтами.

Області застосування лазера Pro-V

Варикозно-змінені вени, з набряками, шкірними змінами, дерматитом, виразками, що є типовими ознаками недостатності клапанів великої підшкірної вени (vena saphena). Здорові клапани вен забезпечують спрямований потік крові. Відня, у яких клапани не виконують свою функцію, розширюються через зворотний струм крові та її застою. Недостатність клапанів суттєво підвищує тиск у вені, що призводить до розвитку зазначених вище симптомів.

Nd:YAG лазер Pro-V з довжиною хвилі 1319 нм є ідеальним рішенням для ендовенозного склерозування недостатності великої підшкірної вени.

Показання

  • варикозно-розширені вени ніг
  • кавернозні гемангіоми великих розмірів

Наука + Технології

Лазер Pro-V із довжиною хвилі 1319 нм забезпечує ефективне ендовенозне склерозування патологічно змінених вен. Енергія лазера з довжиною хвилі 1319 нм впливає на ендотеліальні клітини судинної стінки. Ця довжина хвилі добре поглинається водою, що забезпечує ефективне та комфортне лікування з мінімумом побічних ефектів.

Волокно діаметром 600 мікрон вводиться через катетер у патологічно змінену вену через сафено-феморальну сполуку. Для контролю над правильним введенням волокна використовується ультразвук. Під контролю ультразвуку з просвіту вени видаляється залишкова кров.

У міру того, як волокно плавно витягується з вени, теплова енергія, що генерується лазером, склерзує просвіт судини, посуд запустіє. Венозний кровотік здійснюється за здоровими венами. Косметичний дефект усувається. У міру того, як кровотік відновлюється, симптоми варикозної хвороби регресують. Таким чином, вирішується проблема варикозно змінених вен та варикозної хвороби (набряки, біль, витончення шкіри, виразки).

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний