BBL™ & Halo™ - Sciton представляє інноваційну комбіновану методику

Компанія Sciton представила інноваційну комбінацію двох методик омолодження шкіри BroadBand Light™ з наступним омолодженням Halo™ гібридним фракційним лазером, що використовує комбінацію діодного лазера 1470 нм з Er:YAG 2940 нм.

Нову методику представила Dr. Rebecca Gelber, MD на щорічному саміті лікарів.

Комбінація BBL і HALO покращує результати

Минулого року компанія Sciton представила перший у світі гібридний фракційний лазер Halo™, який комбінує неабляційне лазерне омолодження для глибокого омолодження на дермальному рівні та абляційне для омолодження епідермісу. Ці два лазери працюють одночасно в синергії для досягнення відмінних результатів без відновлювального періоду, характерного для інших агресивних методик. Dr. Gelber запропонувала використовувати комбінацію та омолодження BBL для досягнення більш виражених результатів.

Комбінація методик дозволяє вам поєднувати в одній процедурі найкращу в своєму класі процедуру для лікування гіперпігментації та вікових змін та в другій методиці найкращу технологію для корекції зморшок, покращення текстури шкіри та зменшення розширених пір. Коли ви робите ці процедури одночасно, вирішуєте всі проблеми, з якими може звернутися пацієнт.

Dr. Rebecca Gelber, MD

Dr. Patrick Bitter, MD, FAAD, який розробив методику FotoFacial™, також переконаний у перевагах комбінації цих двох процедур.

Комбінація процедур BBL і Halo під час одного візиту, подібно до домашніх процедур, якщо оцінювати реабілітаційний період, але дозволяють досягти хороших результатів при фотостарінні, активному кератозі та гіперпігментації на обличчі і тілі за одну процедуру з коротким відновлювальним періодом. Це моя процедура вибору для пацієнтів з фотоушкодженою шкірою та актинічним кератозом на початкових стадіях.

Dr. Patrick Bitter, MD, FAAD

 Докладніше про BBL™ і HALO™

Про компанію Sciton

Sciton прагне надати лікарям найкращі у своєму класі лазерні технології та технології широкосмугового імпульсного світла з високим терміном служби, високою продуктивністю та рентабельністю. Sciton пропонує медичне обладнання найвищого класу для лазерного ліполізу, фракційного омолодження та суцільного шліфування шкіри, корекції рубців, лікування акне, видалення судин на одній платформі, що розширюється.

Методики BBL і Halo є провідними технологіями естетичної медицини.

Про компанію Sciton

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна

Адреса на карті

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний