Sciton «КОМПАНІЯ РОКУ» за версією журналу MEDTECH OUTLOOK

Sciton найкращий виробник лазерів для дерматології

Sciton стала компанією року за версією журналу MedTech Outlook і названа одним із 10 найкращих постачальників дерматологічних пристроїв у 2021 році.

Пало-Альто, Каліфорнія, 13 грудня 2021 р. - Sciton Inc., провідний виробник медичних та естетичних лазерів, завершує 2021 рік на рекордно високому рівні, отримавши звання «Компанія року». За версією журналу MedTech Outlook і названий одним із «10 найкращих постачальників дерматологічних пристроїв» 2021 року.

Це величезна честь для нас. Розмір нашої компанії майже подвоївся за останній рік, що дозволяє нам стати найшвидшим виробником естетичних технологій у галузі. Визнання такого шанованого видання, як MedTech Outlook, лише наголошує на важливості цього рубежу.

Аарон Бертон, генеральний директор Sciton

У рамках прискореного зростання Sciton давній лідер Sciton Робб Бріндлі був підвищений з посади віце-президента з продажу в Північній Америці до виконавчого віце-президента з продажу та маркетингу, принісши з собою майже двадцятирічний досвід Sciton.

Sciton готовий до безпрецедентного успіху протягом найближчих місяців, і для мене велика честь бути частиною цього. Як приватна компанія, ми знаємо всі публічні компанії в нашій галузі та знаємо, що ми знаходимося на шляху до того, щоб рости швидше, ніж будь-яка з них. Це неймовірно корисний час для Sciton.

Робб Бріндлі, віце-президент з продажу Sciton.

Sciton спеціалізується на проектуванні та розробці систем з революційними досягненнями, які зводять до мінімуму старіння лазерної системи за рахунок платформи, що розширюється, для декількох пристроїв. Одна з останніх революційних інновацій Sciton, платформа mJOULE™ з використанням BBL&HERO™ та MOXI™ дозволила досягти неймовірного успіху цього року, ще більше зміцнюючи позиції бренду як неперевершеного лідера у сфері естетичної медицини.

З моменту відкриття Sciton у 1997 році компанія зробила все необхідне для створення значних рішень та взаємин, які витримали випробування часом. При цьому компанія Sciton досягла найвищого рівня задоволеності клієнтів у галузі, оскільки її технології захоплюють сучасних практикуючих лікарів та дозволяють їм досягати нових висот у клінічній практиці та задоволеності пацієнтів.

Пацієнти отримують вигоду від орієнтованих на результат процедур, які Sciton надає по всьому світу, безпосередньо працюючи в США, Канаді, Японії, Великій Британії, Австралії, а також через партнерів-дистриб'юторів більш ніж у 53 країнах.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна

Адреса на карті

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний