Зустрічайте Halo™ - перший та єдиний у світі гібридний фракційний лазер

Гібридний фракційний лазер HALO

Sciton представляє лазер Halo компанії Sciton, перший у світі гібридний фракційний лазер, який забезпечує результати, як фракційний абляційний лазер із відновним періодом, як у неабляційних лазерів.

PALO ALTO, Каліфорнія, 4 квітня 2014 — компанія Sciton®, провідний виробник високоякісних лазерів і систем широкосмугового світла для естетичної медицини, представляє Halo, перший у світі гібридний фракційний лазер, який поєднує неабляційну та абляційну довжину хвилі в одному промені, для більш виражених результатів та скорочення тривалості відновлювального періоду.

Відмінна новина для пацієнтів, які чекають на максимально можливі результати від лазерного омолодження з мінімально можливим реабілітаційним періодом. Компанія Sciton, що є лідируючим виробником високоякісних лазерів і систем широкосмугового світла для естетичної медицини, представила новинку Halo – перший і єдиний у світі гібридний фракційний лазер з налаштовуваною неабляційною та абляційною хвилею в одній процедурі, щоб максимізувати результати та скоротити відновлювальний період. У продаж лазер Halo надійде у другій половині цього року.

Лазер Halo змінює парадигми. Унікальне поєднання двох довжин хвиль дозволяє унікально налаштовувати параметри процедури для пацієнта. Кожен пацієнт має проблеми різного ступеня виразності та давності, а також має свій життєвий ритм і, відповідно, час, який він може дозволити собі на реабілітацію після процедури. Завдяки лазеру Halo я маю у своєму розпорядженні дві довжини хвилі та можу налаштовувати параметри процедури залежно від вираженості змін шкіри та реабілітаційного періоду, який собі може дозволити пацієнт.

Chris Robb, MD, PhD, керівник відділу клінічних досліджень Sciton

Halo – це не просто наступний продукт у лінійці обладнання. Це кульмінація 4 років інтенсивних досліджень, нових даних із фізики взаємодії лазерів з тканинами, які втілилися з використанням нових лазерних технологій. Цей лазер має деякі дуже цікаві нововведення, які будуть оцінені фахівцями. Поява лазера Halo ще раз демонструє лідируючі позиції Sciton у технологіях лазерних пілінгів та всіх видів лазерних шліфовок.

Dan Negus, PhD, президент компанії Sciton

HALO - гібридний фракційний лазер

У лазері Halo використано обидві абляційні та неабляційні довжини хвиль в одній і тій же мікроскопічній зоні впливу: 1470 нм для коагуляції тканин і 2940 нм для абляції тканин. Промінь із довжиною хвилі 1470 нм може проникати на глибину від 100 до 700 мікрон, коагулюючи епідерміс та дерму, де спостерігається фотоушкодження. Довжина хвилі 2940 нм проникає на глибину від 0 до 100 мікрон, викликаючи абляцію тканин у межах епідермісу. Це дає Halo унікальну можливість проводити роздільну дію на епідерміс, який швидко відновлюється і дерму, яка відновлюється більш тривалий період. Фахівець може вибрати одну з трьох базових рівнів параметрів і Halo розрахує необхідну кількість енергії для ефективної та безпечної процедури. Грамотний розподіл енергії поєднується з динамічною температурною оптимізацією, яка забезпечує високу точність і рівномірність процедури. Перевагою процедур Halo є одночасний вплив на гіперпігментацію епідермального та дермального залягання, тон та текстуру шкіри.

Лазер Halo компанії Sciton є першою інновацією лазерів за останнє десятиліття. Гібридні фракційні лазери є наступним логічним ступенем еволюції технологій фракційного лазерного омолодження шкіри. З лазером Halo я можу досягти результатів, яких можна очікувати від абляційних фракційних лазерів, але отримати при цьому відновлювальний період, як це спостерігається при неабляційному омолодженні. Це дійсно найкраща технологія серед існуючих для абляційних і неабляційних фракційних лазерів.

Jason Pozner, MD, FACS, пластичний хірург

В Україні лазери Halo будуть поставлятися на платформах JOULE™, яка дозволяє підключати інші лазерні модулі для широкого спектру процедур.

Інформація про HALO™ для фахівців

відвідайте також

HALO™ сайт для пацієнтів

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна

Адреса на карті

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний