Новинка: JOULE™ X мультилазерна платформа компанії Sciton

Зустрічайте  JOULE X™ - нову лазерну платформу від компанії Sciton.

JOULE X Sciton нова мульти-лазерна платформа для косметології

PALO ALTO, Каліфорнія, 28 березня 2019 р. - цього тижня компанія Sciton Inc., провідний виробник медичних та естетичних лазерів та технологій широкосмугового світла, представила найновішу версію своєї флагманської платформи JOULE X™ на щорічному з'їзді Асоціації лазерної медицини та пластичної хірургії (ASLMS) 27-31 березня в Денвері, штат Колорадо. Основним напрямком діяльності Sciton є створення інноваційних лазерних систем на платформі, що розширюється, щоб нівелювати моральне і технологічне старіння, завдяки розширюваній платформі з кількома пристроями. Платформа JOULE X є лідером серед розширюваних та багатофункціональних лазерних платформ на ринку естетики та медицини.

Ми раді представити нашу новітню багатофункціональну платформу JOULE X, яка є основою для всіх наших новітніх технологій, і в той же час включає інтелектуальні технології додатків та програмного забезпечення. Наші партнери-лікарі завжди прагнули до того, щоб їхні пацієнти отримували кращі медичні технології, а також цінували Пристрій, який включає кілька методик в одній платформі, скорочуючи початкові витрати і заощаджуючи час при проведенні процедур. Ми надаємо бізнесу ще більше переваг завдяки новим технологічним пропозиціям, у тому числі SCITON iQ™, революційній програмі для аналізу даних на сервері хмар, яка розширює можливості аналізу роботи лазерної системи та статистичних даних для збору бізнес-аналізу даних.

Аарон Бертон, керуючий директор Sciton Inc.

Детально про платформу JOULE™ X

SCITON IQ

SCITON iQ включатиме звіти з аудиту даних та панелі інструментів з процедурами, надаючи клінікам цінний бізнес-інструмент для інтуїтивного планування та використання ресурсів.

НОВІ МОДУЛІ JOULE X

ClearSilk™ неодимовий лазер з контролем температури

Не менш важливими є нові модулі до сімейства Clear Suite; ClearSilk™ використовує неабляційну довжину хвилі - неодимовий лазер Nd:YAG 1064 нм для корекції незначних недоліків шкіри, таких як дифузне почервоніння, зморшки та розширені пори на всіх типах шкіри. Процедура може використовуватися будь-якої пори року без простоїв. Технологія ClearSilk оснащена системою контролю температури в реальному часі зі звуковим та візуальним зворотним зв'язком.

Суттєвою перевагою роботи на лазерах Sciton є те, що ця технологія незмінно забезпечує бездоганний результат для пацієнтів. JOULE X переносить технології Sciton у майбутнє, відповідаючи безпосередньо на запити партнерів-лікарів, надаючи критично важливі дані у режимі реального часу. Ця інформація дає можливість підвищити продуктивність і прибутковість, а також забезпечує зростання бізнесу завдяки пацієнтам, задоволеним результатами процедур.

Аріса Ортіс, доктор медичних наук, FAAD, доцент кафедри медицини Каліфорнійського університету в Сан-Дієго

Детально про ClearSilk™

Неперевершена система BBL™

BBL™ (Broadband Light) представляє технологію CoolComfort™, унікальну прецизійну систему охолодження, що володіє найпотужнішою системою охолодження над ринком. Зосередивши увагу на зручній роботі з лазером, іншими технологічними новинками нової платформи є доступ без ключа, захищене паролем кнопкове введення, великий ємнісний сенсорний екран з високою роздільною здатністю та покращене програмне забезпечення інтерфейсу зображень.

Детально про BBL™

Про платформу JOULE X

Платформа JOULE X є унікальною, оскільки вона може бути оснащена найкращими у своєму класі лазерними модулями , які можуть укомплектовувати платформу відповідно до поточних потреб клініки з можливістю додавання нових методик у міру зростання бізнесу. Це зважений та проникливий підхід до стійкої бізнес-моделі. JOULE X має високу гнучкість конфігурації різними лазерами та є од.інноваційною платформою в галузі, яка має 3 різних режими доставки лазерної енергії: «шарнірна консоль», «оптоволокно» та «широкосмугове світло». JOULE став популярним комплексним рішенням для всіх медичних і естетичних спеціальностей завдяки своїм відзначеним нагородами модулям, включаючи , diVa, Resurfacing Perfected™, лазери Allura™, а також популярний серед споживачів BBL™ (BroadBand Light) з його найпопулярнішою процедурою Forever Young™.

Детальніше про платформу JOULE™ X

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна

Адреса на карті

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний