SCITON представляє новітню естетичну платформу, mJOULE з BBL та MOXI

mJoule фото лазера

PALO ALTO, Каліфорнія, 11 червня 2020 р. / PRNewswire / - Sciton Inc., провідний виробник медичних та естетичних лазерів та технологій широкосмугового світла, з радістю представляє найбільший та захоплюючий новий асортимент в історії компанії. Ця історична подія - нова система на довгоочікуваній платформі mJOULE включає нову фракційну технологію MOXI і легендарну методику BBL, найвище досягнення в історії технологій широкосмугового світла.

Сяюча шкіра обличчя та тіла з новою платформою mJOULE™

mJOULE - це платформа із двома довжинами хвиль, створена для задоволення будь-яких потреб ринку. На платформі встановлена ​​найновіша неабляційна фракційна технологія MOXI і найшвидша і найпотужніша IPL у галузі, BBL HERO (High Energy Rapid Output). BBL HERO дозволяє фахівцям обробити все тіло в чотири рази швидше, втричі більшу пікову потужність і вдвічі більшу потужність охолодження.

1927 нм - перспективна довжина хвилі, BBL плюс 1927 нм (MOXI) - це приголомшлива процедура, що легко делегується. Всі технології шліфування Sciton від MOXI, HALO і суцільних шліфувань - всі варіанти шліфувань виробляються однією компанією. Це повний набір технологій.

Elizabeth L. Tanzi, M.D. FAAD, Director Capital Laser and Skin Care

Детально про mJOULE™

Магія лазера MOXI™

MOXI - це лазерна процедура для омолодження шкіри, така ж смілива, як і пацієнти, для яких вона була створена. Завдяки великим дослідженням ринку, MOXI був розроблений для активних людей, які хочуть виправити початкові ознаки пошкодження сонцем та старіння, виправляючи нерівномірний тон шкіри та покращуючи загальний тонус та текстуру шкіри. Поліпшення можна побачити після однієї процедури. MOXI - чудовий додаток до догляду за шкірою для чоловіків і жінок, які хочуть зберегти молодість.

MOXI від mJOULE усуває пробіл у процедурах, пропонуючи нашим клієнтам ефективне рішення, прогресивну альтернативу для їхніх пацієнтів та вражаючий прогрес наших технологій.

Robb Brindley Віце президент Sciton з продажу в Північній Америці.

MOXI випромінює неабляційну довжину хвилі для омолодження шкіри, незалежно від пори року, віку або типу шкіри. Ця ідеальна процедура обідньої перерви займає не більше 30 хвилин і практично не має реабілітації та вписується в активний спосіб життя у будь-яку пору року.

Детальніше про MOXI™

HERO починає роботу

BroadBand Light від Sciton добре відомий у галузі як найнадійніший і найпотужніший IPL. З випуском новаторського BBL HERO Sciton знову вносить зміни на ринок. HERO обробляє все тіло за допомогою Forever Young BBL+™ та Forever Body™, розроблених для вражаючих покращення тону та текстури шкіри на будь-якій ділянці тіла за чверть години.

У Sciton ми працюємо пліч-о-пліч з нашими лікарями-партнерами, щоб впровадити далекоглядні інновації, засновані на науці та безкомпромісній якості. Ми пишаємося тим, що є лідерами галузі, залишаючи конкурентів осторонь завдяки надійним технологіям, які приносять користь як лікарям, так і пацієнтам. Майбутнє естетичної медицини стало яскравішим, ніж будь-коли і ми маємо хороші можливості для випуску кількох продуктів у критичний момент у нашій галузі.

Patrick Bitter доктор медичних наук, який з ентузіазмом використовує цю технологію у своїй практиці в Los Gatos.

BBL HERO є найзначнішим досягненням у галузі імпульсного світла широкого спектру за останні 20 років. Коли мої пацієнти дивляться на свою шкіру після лікування, вони просто кажуть: ЗДИВНО! Вони бачать більш гладку, чисту, молоду та здорову шкіру після лише однієї процедури BBL HERO.

Mr. Brindley Віце президент Sciton з продажу в Північній Америці.

Детально про BBL HERO™

Про компанію Sciton

Sciton, Inc., розташована в Palo Alto, Каліфорнія і повністю є власністю співробітників компанії, заснована в 1997 році співзасновниками Jim Hobart, Ph.D. та Dan Negus, Ph.D. Sciton прагне надавати найкращі у своєму класі лазерні системи та системи широкосмугового світла для лікарів, яким потрібна чудова довговічність, продуктивність та вартість. Sciton пропонує естетичні та медичні лазери для жіночого здоров'я, фракційного та повного шліфування шкіри, омолодження шкіри, фототерапії, корекції судинних та пігментних уражень, зменшення рубців, лікування акне, корекції контурів тіла та видалення волосся. Sciton працює по всьому світу через свої офіси у США, Канаді, Японії, Австралії та дистриб'юторами у більш ніж 45 країнах.

Детальніше про компанію Sciton

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна

Адреса на карті

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний