NanoLaserPeel від Sciton робить пілінг обличчя м'якшим, точніше і простіше, ніж мікродермабразія та хімічні пілінги

Пало Альто, Каліфорнія, 21 січня 2014 року - компанія Sciton, провідний виробник високоякісних лазерів та систем широкосмугового світла для естетичної медицини, анонсувала одну з останніх своїх інновацій.

Лазерний пілінг надвисокої точності

NanoLaserPeel™ пропонує швидку та комфортнішу альтернативу мікродермабразії та поверхневим хімічним пілінгам. Високотехнологічна методика NanoLaserPeel від компанії Sciton дозволяє покращити текстуру, тон шкіри та повернути шкірі сяйво завдяки високоточному видаленню поверхневих шарів шкіри. Проста і комфортна процедура є безпечною і займає лише кілька хвилин. Пацієнти можуть повернутися до повсякденної активності буквально наступного дня.

Точність NanoLaserPeel дозволяє впливати лише на старі пошкоджені клітини шкіри рогового шару. Ця процедура не тільки надає шкірі гладкого і молодого вигляду і перевершує їх очікування, але також пацієнтам подобається зручність. Це швидко, зручно, процедура триває близько 5 хвилин. NanoLaserPeel це чудова процедура для тих хто хоче спробувати лазерні методики та пропонує феноменальні результати.

Dr. Jason Pozner, пластичний хірург Boca Raton, Florida

NanoLaserPeel - мінімальна реабілітація і лущення шкіри

Тільки з технологією лазера, що налаштовується Er:YAG компанії Sciton, лікар має можливість точно видаляти від 4 до 8 мікрон самого поверхневого шару епідермісу. Працюючи з такою точністю по глибині лазер видаляє старі клітини шкіри і активує природні процеси оновлення, які оживлюють шари шкіри, що глибше лежать. Внаслідок цього лікар домагається гладкої шкіри, вирівнюючи тон шкіри і надаючи їй молодий вигляд з найкоротшим відновлювальним періодом. Це дає NanoLaserPeel чудові переваги перед мікродермабразією або поверхневими хімічними пілінгами для швидкого неінвазивного омолодження шкіри. NanoLaserPeel є методикою лазера Contour TRL на платформі JOULE™, яка дозволяє розмістити різні модулі для лікування різноманітних проблем. Contour TRL є ербієвим лазером високої точності зі сканером. Також методика підтримує основну ідею Sciton відсутності витратних матеріалів, що дозволяє лікарям досягати найвищих показників рентабельності експлуатації лазера.

Про лазерний пілінг NanoLaserPeel

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна

Адреса на карті

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний