Sciton випустив новий неодимовий лазер ClearSuite

Новий ClearV™ безпечно видаляє вени, які навіть не видно неозброєним оком.

PALO ALTO, Каліфорнія, 29 липня 2019  — Sciton Inc., провідний виробник медичних та естетичних лазерів, і систем широкосмугового світла повідомляє про вихід новинки – серію методик ClearSuite.

ClearV неодимовий лазер для видалення судин від компанії Sciton

Представляємо новинку ClearSuite™

Як частина унікальної платформи JOULE X™, лідируючі технології ClearSuite роблять JOULE найуніверсальнішою лазерною системою для естетичної медицини. Можливість візуалізації вен, які не повністю видно неозброєним оком, дає лікарям можливість видаляти їх більш ефективно, пропонуючи пацієнтам швидші результати видалення естетично непривабливих вен. тепер можуть лікувати більш ефективно та повністю, щоб запропонувати своїм пацієнтам швидші результати, коли справа доходить до непривабливих вен. Базуючись на неодимовому лазері Nd:YAG 1064 нм, набір методик ClearSuite включає ClearV™, ClearSilk™ і ClearHair™, які в комбінації з BroadBand Light (BBL™) дають можливість лікарям видаляти вени, вирішувати дерматологічні проблеми та видаляти волосся на одній лазерній платформі.

Наш неодимовий лазер ClearSuite забезпечує найбільшу цінність для лікарів на одній платформі, завдяки своїй безпрецедентній універсальності. Ми особливо раді нововведенням в нашій методиці ClearV, яка дозволяє видаляти патологічні кровоносні судини, розширені капіляри, судинні зірочки та інші. Наша нова технологія Subsurface Vein Illumination™ (SVI) тепер дозволяє лікарям-практикам видаляти вени, які вони не бачать, для більш виражених клінічних результатів.

Аарон Бертон, керуючий директор Sciton Inc.

ClearV для видалення судин

Нова технологія ClearV SVI дозволяє фахівцям змінювати колір підсвічування, рівень яскравості та інтенсивність пілотного променя. Це покращує видимість глибших і живильних вен більш глибокого рівня, дає повну картину венозного кровотоку в зоні процедури і підвищує точність процедури. ClearV тепер також використовує один наконечник із змінним діаметром променя та вбудованим охолодженням для зручності пацієнта. VascuZoom дозволяє швидко та легко змінювати розмір плями безпосередньо на наконечнику, дозволяючи лікарям без зусиль змінювати діаметр лазерного променя від 2 до 6 мм. Вбудована сапфірова пластина, що охолоджує, може змінювати температуру 5 до 25°C і дозволяє охолоджувати шкіру до, під час і після впливу лазера, що робить процедуру більш комфортною для пацієнта.

Я завжди можу розраховувати на те, що з Sciton я матиму новітні, найпередовіші технології на естетичному ринку.  результатами. JOULE Clear Suite - це продукт найвищої якості, який доповнює найширшу платформу на ринку, що дозволяє мені проводити широкий спектр процедур - від зморшок, патологічно розширених судин до видалення небажаного волосся - все в одній системі, зручній для користувача.

Dr. Antonio Campo, MD, PhD, засновник Campo-Optimage Барселона, Іспанія.

Детально про ClearV™

Про компанію SCITON

Sciton, Inc., розташована в Palo Alto, Каліфорнія і повністю є власністю співробітників компанії, заснована в 1997 році співзасновниками Jim Hobart, Ph.D. та Dan Negus, Ph.D. Sciton прагне надавати найкращі у своєму класі лазерні системи та системи широкосмугового світла для лікарів, яким потрібна чудова довговічність, продуктивність та вартість. Sciton пропонує естетичні та медичні лазери для жіночого здоров'я, фракційного та повного шліфування шкіри, омолодження шкіри, фототерапії, корекції судинних та пігментних уражень, зменшення рубців, лікування акне, корекції контурів тіла та видалення волосся. Sciton працює по всьому світу через свої офіси у США, Канаді, Японії, Австралії та дистриб'юторами у більш ніж 45 країнах.

Джерело: Sciton Inc.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна

Адреса на карті

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний