Sciton представляє новинку Forever Bare BBL із безпрецедентним комфортом видалення волосся

PALO ALTO, Каліфорнія, 4 вересня 2013 - Sciton, лідируючий виробник високоякісних медичних лазерів та систем широкосмугового світла, анонсував вихід своєї останньої розробки для видалення волосся. Forever Bare BBL є технологією широкосмугового світла, забезпечує найкомфортнішу процедуру видалення волосся з усіх існуючих.

Компанія Sciton залишається прихильною до ідеї надання лікарям-професіоналам та їхнім пацієнтам безпечних, найефективніших і комфортних технологій. Наша нова технологія видалення волосся може похвалитися найвищою потужністю, порівняно з будь-якою системою широкосмугового світла на ринку. Forever Bare BBL здатна швидко та точно обробляти великі площі шкіри з великим запасом клінічної безпеки видалення волосся.

Dan Negus, PhD Президент Sciton

Як працює нова методика епіляції від Sciton?

У той час, як інші пристрої епіляції випромінюють всю потужність енергії в одній точці, Forever Bare BBL працює у безперервному русі з множинними імпульсами на меншій потужності та високій частоті повторення. Цей передовий метод рівномірно і точно нагріває волосяні фолікули до необхідної температури, забезпечуючи швидке та ефективне видалення волосся, зводячи до мінімуму ймовірність перепусток, що часто спостерігається при традиційних методах лазерної епіляції. Сапфіровий кристал з термоелектричним охолодженням забезпечує безперервне охолодження до, під час та після спалахів для додаткового комфорту пацієнта.

Мультиспалахова методика та система охолодження шкіри Forever Bare BBL довели більш високу ефективність та високу безпеку порівняно з іншими системами навіть на темних типах шкіри (до V фототипу).

Детально про Forever Bare BBL

Нова професія BBL

Forever Bare BBL використовує передову в індустрії технологію компанії Sciton - BroadBand Light (BBL™). BBL пропонує повний спектр неінвазивних процедур для естетичної медицини. Завдяки спеціальним адаптерам можна обробляти ділянки шкіри в важкодоступних місцях, домагаючись ефектів, що довго зберігаються, на однорідно обробленій шкірі.

Forever Bare BBL може постачатися на платформі Sciton JOULE та BBLs (знято з виробництва, на заміну прийшла платформа mJOULE). На обох платформах доступні кілька модулів для лікування також інших показань.

Компанія Sciton

Sciton прагне надавати найкращі у своєму класі лазери та системи широкосмугового світла для професіоналів медицини, які хочуть виняткової довговічності та продуктивності. Sciton пропонує чудові медичні лазери для фракційного омолодження та повних шліфування, поверхневих і глибоких пілінгів шкіри, видалення волосся, фотоомолоджування, корекції зморшок, лазерний ліполіз, видалення судин і пігментних плям, варикозно-розширених вен, грибка нігтів, видалення грибок нігтів.

Про компанію Sciton

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна

Адреса на карті

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний