Вросле волосся - лікування лазером

Вросле волосся - причина появи, лазерне лікування, профілактика вростання та ускладнень у вигляді рубцювання та пігментних плям з використанням лазером Sciton

Вросле волосся - вростання вільного краю волосся у шкіру з утворенням ущільнень на шкірі (запального інфільтрату).

Причини вростання волосся

Вросле волосся зустрічається у людей з жорстким кучерявим волоссям, найчастіше у людей з темними типами шкіри.

Після збривання волосся, вільний кінець жорсткого кучерявого волосся може згинатися, змінюючи напрямок росту, і вростати в шкіру, утворюючи ущільнення. Ущільнення при врослому волосі є запальним інфільтратом, який може призвести до нагноєння. Вросле волосся з'являється після гоління і часто зустрічається на шиї у чоловіків, в пахвових ямках і в зоні бікіні.

Вросле волосся в зоні бікіні

Вросле волосся в зоні бікіні зустрічається у 99% людей, що збривають волосся в цій зоні.

У зоні бікіні волосся має особливості будови, як правило це жорстке і кучеряве волосся, яке вростає в шкіру після збривання, викликаючи додатковий дискомфорт. Часте гоління + постійна травматизація спідньою білизною призводить до тривалого запалення або подразнення в цій зоні. Можливий розвиток пігментних плям на місці врослого волосся в зоні бікіні (див. нижче "Пігментні плями після врослого волосся в зоні бікіні").

Вросле волосся в зоні бікіні фотоВросле волосся бікіні - фото до і після лазерної епіляції Sciton ClearScan

Пігментні плями після врослого волосся

Вросле волосся викликає запалення, яке проявляється у вигляді набряку, почервоніння та ущільнення шкіри. Запалення в шкірі може призвести до появи пігментних плям у майбутньому в цій зоні при контакті із сонцем.

Особливо часто виникають пігментні плями у зоні бікіні. Відвідуючи солярій або приймаючи сонячні ванни на пляжі, ми постійно збриваємо волосся в зоні бікіні. Вросле волосся + запалення + сонячне проміння може призвести до появи пігментації в зоні бікіні.

Як позбутися врослого волосся?

Існують креми для профілактики вростання волосся. Суть дії цих кремів полягає у видаленні надлишку рогових клітин та підвищення "прохідності" гирла шкіри, щоб волоссю легше було вийти на поверхню шкіри. Фруктові кислоти (молочна, яблучна, лимонна, койова і т.д.) видаляють надлишок рогового шару і волосся, що відростає, вільно виходить з гирла. При восковій епіляції практично не спостерігається вростання волосся, тому багато фахівців рекомендують робити воскову депіляцію замість гоління.

Вросле волосся - лікування за допомогою лазерної епіляції

Лазерна епіляція лазером Sciton ClearScan ALX є раціональним вибором лікування врослого волосся. Після курсу лазерної епіляції повністю припиняється зростання волосся на обробленій ділянці, після чого немає необхідності збривати волосся, а разом з цим пацієнт забуде що таке вросле волосся і що таке пігментні плями після волосся.

Відео. Лазерна епіляція ClearScan YAG.

Фотоепіляція BBL при врослому волосі

До методів перманентної епіляції (коли зростання волосся припиняється назавжди) відносять також фотоепіляцію. Фотоепіляція на апараті Sciton BBL дозволить підібрати оптимальні параметри процедури для припинення росту волосся. Тому фотоепіляція Sciton BBL також використовується для того, щоб позбутися врослого волосся.

Підпишіться на новини

Дізнайтесь більше про технології Sciton

Детальна інформація

Адреса

вул. Берковецька, 1,
Київ, Україна
www.avantmed.com.ua

Контакти

Тел.: (044) 232-5765
Тел.: (044) 247-0985

Email:

Режим роботи

Понеділок - четвер: 9:00 - 18:00
п'ятниця: 9:00 - 17:00
субота - неділя: вихідний